امروز: شنبه 29 شهريور 1399

سال 1399

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 379
بازدید دیروز: 3682
بازدید کل: 3834042

افراد آنلاین: 12

جستجو:
گالری عکس های گوناگون آبزیان

تصاویری زیبا از انواع آبزیان دریایی

ارسال شده بيش از 3 سال پيش در آموزش ، بازديد: 1754 - نظر (0)
گردش کار صدورپروانه پرورش ماهی درقفس

 

امروزه در دنیا روش­های مختلفی برای تکثیر و پرورش ماهیان دریایی وجود دارد که یکی از مناسب ترین و مفیدترین روش­ ها پرورش در قفس ­های دریایی (Cageculture )است.

ارسال شده بيش از 4 سال پيش در آموزش ، بازديد: 2412 - نظر (1)
راهنمای شرکت در دوره های آموزش دریانوردی صیادی

ملوان صيادي درجه 2

شرايط ورود به دوره :

ارسال شده بيش از 4 سال پيش در آموزش ، بازديد: 2010 - نظر (0)

صيد ميگو: اين  كالاي استراتژیکی دريايی كه با شناخت به آن ونگاه اقتصادی در چند دهه اخيرو صنعتی شدن اين آبزی رشد چشم گيری از خود نشان داده  وزبان زده عام و خاص قرار گرفته وتوجه ويژه ای درپشتيباني های فنی حفاظتی ، نگه داری و استفاده از تكنولوژی های پيشرفته در به كارگيری استحصال اين محصول جهت صادرات به وجود آمد..

ارسال شده بيش از 4 سال پيش در آموزش ، بازديد: 1529 - نظر (0)
سرشماری آینده ماست

سرشماری آینـــــده ماست

 

آینده را بی پاسخ نگذاریم

ارسال شده بيش از 4 سال پيش در آموزش ، بازديد: 846 - نظر (0)
سرشماری عمومی نفوس ومسکن - مهرماه 1395

 سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1395 به صورت متمایز نسبت به سال های گذشته و به دو شیوه مدرن ( اینترنتی) که از سوم تا 24 مهرماه به روش خود تكميلي انجام خواهد شد كه در اين روش خانوارها اطلاعات خود را با مراجعه به سامانه اينترنتي سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395به آدرس www.sarshomari95.ir ثبت خواهند کرد وکد آماری در یافت می کنند.

 که در زمان مراجعه مامور آن را در اختیار وی قرار خواهد داد. شیوه الکترونیکی ( بدون استفاده از کاغذ ): در این روش ماموران سرشماری از تاریخ 25مهر تا 25 آبان ماه با مراجعه حضوری به خانوارها از طرق مصاحبه با یکی از افراد مطلع خانوار اطلاعات مورد نظررا جمع آوری کرده و در تبلت همراه خود ذخیره می نمایند.

ارسال شده بيش از 4 سال پيش در آموزش ، بازديد: 1279 - نظر (0)

کارگاه آموزشی  بازار میگو پرورشی مقتضیات، مشکلات و راهکارها 


 

ارسال شده بيش از 5 سال پيش در آموزش ، بازديد: 1277 - نظر (0)

اداره کل شیلات استان بوشهر با همکاری شرکت تخصصی blue aqua اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع " رویکردهای جهانی ایمنی زیستی در مزارع پرورش میگو" نموده است.

 

این کارگاه آموزشی در تاریخ4 آبان ماه1394 در سالن آمفی تئاتر اداره کل شیلات استان بوشهر از ساعت 9:30 صبح لغایت 12 برگزار خواهد شد. از علاقه مندان جهت شرکت در این کارگاه دعوت به عمل می آید.

ارسال شده بيش از 5 سال پيش در عمومی ، بازديد: 331 - نظر (0)

امروزه به اعتقاد همه صاحب نظران و متخصصان آموزش و فراگيري علوم، كسب مهارت هاي لازم در زمينه هاي تخصصي به عنوان يك ضرورت اجتناب ناپذير اجتماعي از اهميت و جايگاه ويژه اي در امر توسعه كلان برخوردار است. اين اهميت به ويژه در شكل خاص آن از اين مسأله نشأت مي گيرد كه انسان ها نسبت به مدد آموزش توام با پرورش خواهند توانست توانايي هاي نامحدود خود را در ميدان عمل به منصه ظهور برسانند. سرمایه گذاری برروی نیروی انسانی کارآمد و توانمند سازی آنان یکی از مهمترین راههای دستیابی به توسعه پایداراست .
اگر نگاه ما به بخش شیلات و آبزیان نگرشی توسعه ای باشد و آموزشهای دانش بنیان جایگزین آموزشهای سنتی شوند ، می توانیم شاهد رشد و شکوفایی اقتصاد استان در  این بخش باشیم .
امروزه هر تلاشي كه در جهت ترويج فرهنگ بهره وري در سطح جامعه انجام پذيرد، خدمتي است كه جامعه ما را در پیشبرد اهداف اقتصادي و اجتماعي به پيروزي خواهد رسانيد. لذا آموزش بهره برداران در ارتباط با توسعه فعالیتهای آبزی پروری ، صید و صیادی و ارتقا دانش فنی آنها از طریق ارائه دستورالعملهای مختلف و همچنین بهره گیری از علوم و فنون و دستاوردهای جدید به منظور بهره برداری اصولی از امکانات موجود و بکارگیری مدیریت مطلوب بویژه در مراکز تولیدی استان  نقش تعیین کننده ای خواهد داشت.
 بدین منظور اداره کل شیلات استان بوشهر با توجه به اهمیت صید و صیادی در استان و وجود  برنامه هایی در امر توسعه  آبزی پروری  به موضوع آموزشهای    بهره برداران برای حمایت علمی و عملی و در راستای گسترش دانش فنی و مهارتی افراد اهمیت ویژه ای قائل شده است و در این زمینه دوره ها و کارگاه های آموزشی را برای بهره بردارن محترم به شرح ذیل تدوین و برنامه ریزی نموده است.


ارسال شده بيش از 5 سال پيش در آموزش ، بازديد: 1393 - نظر (0)

برگزاری دوره آموزشی پرورش ماهیان دریایی در قفس

ارسال شده بيش از 5 سال پيش در آموزش ، بازديد: 2425 - نظر (2)

اداره شیلات استان بوشهر در راستای حمایت از طرحهای پرورش ماهیان دریایی در قفس بمنظور توسعه آبزی پروری و استفاده بهینه از ظرفیتهای موجود استان با همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می کند:

ارسال شده بيش از 5 سال پيش در اخبار شیلات بوشهر ، بازديد: 2356 - نظر (1)

با عنایت به آغاز فصل پرورش میگو در سال جاری و پیرو هماهنگیهای بعمل آمده ، دوره آموزشی با عنوان  مبانی آماده سازی استخر، انتخاب و ذخیره سازی لارو روز دوشنبه مورخ 94/3/4 ساعت 9 صبح در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل شیلات استان بوشهر  با حضور Mr. Francois BOSC (طراح، مشاور و مدير پروژه هاي آبزي پروري، ماهيان دريايي و ميگو)  برگزار می گردد.

لذا بدین وسیله  از علاقمندان  جهت حضور و مشارکت فعال در دوره مذکور  دعوت بعمل می آید.

ارسال شده بيش از 5 سال پيش در آموزش ، بازديد: 1138 - نظر (0)

کارگاه آموزشی آماده سازی مزارع پرورش میگو در استان بوشهر برگزار شد. همزمان با آغاز فصل پرورش میگو، کارگاه آموزشی آماده سازی مزارع پرورش میگو با حضور کارشناسان و پرورش دهندگان استان بوشهر برگزار گردید.

ارسال شده بيش از 5 سال پيش در اخبار شیلات بوشهر ، بازديد: 940 - نظر (0)
صفحات: 1