امروز: يکشنبه 28 بهمن 1397

سال 1397

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 2286
بازدید دیروز: 2918
بازدید کل: 1939169

افراد آنلاین: 13

تاريخ انتشار: 26 ارديبهشت 1397 - 13:59

 به منظور افزایش فرهنگ مصرف آبزیان و ارتقای سلامت جامعه در تاریخ 97/2/18 در شهرستان شهرضا همایش یک روزه « نقش مصرف آبزیان در ارتقای سلامت جامعه» برگزار شد.

 همایش و جشنواره « نقش مصرف آبزیان در ارتقای سلامت جامعه»
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، مهندس مجتبی فوقی مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهادکشاورزی اصفهان، با اعلام خبر فوق گفت: در این همایش یک روزه که با همکاری مدیریت جهادکشاورزی و فرمانداران شهرستان برگزار شد بیش از 300 نفر از مدیران بخش های دولتی شهرستان و همچنین اعضای کمیته بانوان فرمانداری، شهرداری، شورای شهر، شبکه بهداشت، آموزش و پرورش و سایر ادارات دولتی و همچنین مروجین شرکت کردند.
به گفته دکتر مجتبی فوقی محورهای سخنرانی این همایش بنرامه ها و راهکارهای افزایش سرانه مصرف آبزیان در شهرستان و آشنایی با ارزش های غذایی آبزیان و همچنین امنیت کنسروماهی در سبد غذایی خانوارها بود.
براساس این گزارش، با توجه به موضوع فرهنگ سازی مصرف آبزیان و کودکان با حضور دانش آموزان دبستانی شهرستان، جشنواره نقاشی و کاردستی کودکان با ماهی برگزار شد و ضمن آشنا نمودن کودکان با مزایای مصرف ماهی جوائزی نیز به آنها اهدا گردید.
این گزارش حاکی است در حاشیه جشنواره کلاس آموزشی طبخ انواع غذاهای دریایی ویژه کارکنان اداره بانوان شهرستان برگزار شد و شرکت کنندگان شیوه های طبخ چندین نوع غذای دریایی را فرا گرفتند.
در این همایش نایب رییس کمیته کنسرو آبزیان کشور مطالب مفیدی در خصوص آگاه سازی جامعه نسبت به مصرف کنسرو ماهی و عدم استفاده از مواد نگهدارنده در این محصولات دریایی ارائه نمود.نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]