امروز: يکشنبه 28 بهمن 1397

سال 1397

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 2281
بازدید دیروز: 2918
بازدید کل: 1939164

افراد آنلاین: 14

تاريخ انتشار: 26 ارديبهشت 1397 - 08:39

سمینار آموزشی یک روزه با عنوان تحلیل الگوهای رفتاری بر مبنای مدل علمی DISC  روز سه شنبه مورخ 25/2/97 در محل سالن جلسات سازمان شیلات ایران برگزار شد.


سمینار آشنایی با مدل تحلیل الگوهای رفتاری DISC در سازمان شیلات

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، امیرمسعود حیدری مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری سازمان شیلات در این باره گفت: این سمینار که به همت دفتر تحول اداری و با حضور مدیران میانی سازمان برگزار شد در راستای آشنایی مدیران با الگوی رفتاری افراد در محیط سازمانی و حتی خانوادگی می باشد.

به گفته مهندس حیدری مدل تحلیل رفتاری DISC  یکی از مدل های نوین تحلیل الگوهای رفتاری مبتنی بر روانشناسی تحلیلی است که به عنوان یکی از علوم میان رشته ای از آن یاد می شود.

وی اشاره کرد: آشنایی با این مدل می تواند در بکارگیری افراد در سازمان ها با توجه به ویژگی های شخصیتی آنها که به صورت علمی و بر اساس تست های روانشناختی پیشرفته قابل شناسایی است بسیار موثر واقع شود، به علاوه این مدل در شناخت افراد از خود و تحلیل الگوی رفتاری خانواده ها نیز تاثیرگزار است.

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات  وتحول اداری سازمان شیلات با اشاره به کاربردی بودن این سمینار تصریح کرد: سازمان شیلات به عنوان اولین ارگان پیشگام کشور در پیاده سازی مدل تحلیل الگوهای رفتاری (DISC) می باشد که علاوه بر بکارگیری این مدل در میان مدیران و کارکنان محلی سازمان، سعی بر آن دارد تا در جذب نیروی انسانی جدید نیز از استانداردهای این مدل پیروی کند.

 
 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]