امروز: چهارشنبه 24 مرداد 1397

سال 1397

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 729
بازدید دیروز: 2150
بازدید کل: 1300093

افراد آنلاین: 10

تاريخ انتشار: 24 ارديبهشت 1397 - 06:43

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ،مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصدی اسکله صیادی خورخان شهرستان دیر گفت: این اسکله با اعتبارات وزارت نفت و شیلات تکمیل می‌شود که تاکنون ۵۵ میلیارد ریال تخصیص یافته است.

مدیرکل شیلات : ۵۵ میلیارد ریال برای اجرای اسکله خورخان دیر اختصاص یافت

عباسعلی زنده‌بودی ظهر امروز در جریان بررسی از وضعیت اسکله صیادی خورخان بردخون شهرستان دیر با بیان اینکه این اسکله از سال 1395 عملیات اجرایی آن آغاز شد اظهار داشت: تاکنون این اسکله که یکی از مطالبات مهم صیادان منطقه بردخون است 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی به مشخصات فنی اسکله خورخان دیر پرداخت و با اشاره به طول 50 متری پهلوگیر اسکله بیان کرد: مسیر دسترسی اسکله صیادی خورخان دیر به طول 140 متر و مساحت اسکله شناور برای پهلوگیری قایق‌های صیادی 750 متر مربع است.

مدیرکل شیلات استان بوشهر به پسکرانه اسکله صیادی خورخان اشاره کرد و افزود: این پسکرانه دارای یک هکتار مساحت است که شامل تاسیسات پشتیبانی اسکله، ساختمان اداری و سرویس‌های بهداشتی و سایبان برای تخلیه صید، و انبار نگه‌داری تجهیزات است.

زنده‌بودی از تخصیص 55 میلیارد ریال برای اجرای اسکله خورخان دیر خبر داد و خاطرنشان کرد: اسکله صیادی خورخان بردخون دیر با اعتبارات وزارت نفت و شیلات استان بوشهر ساخته می‌شود که برای اجرای آن 20 میلیارد تومان مصوب شده و تاکنون 5.5 میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

وی با تاکید بر تسریع تکمیل این پروژه تصریح کرد: بر اساس برنامه زمان‌بندی اسکله صیادی خورخان بردخون دیر تا پایان امسال تکمیل می‌شود.

مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به وجودبیش از 400 صیاد در بردخون افزود: با تکمیل پروژه اسکله صیادی خورخان، یکی از مطالبات مردم بردخون در تامین معیشت تامین می‌شود.

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]