امروز: دوشنبه 05 فروردين 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 748
بازدید دیروز: 2146
بازدید کل: 2071302

افراد آنلاین: 15

تاريخ انتشار: 06 فروردين 1397 - 08:21

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ،سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در راستای ارتقا ایمنی بنادر استان بنادر کنگان و دیر به شناور چندمنظوره آتش‌خوار مجهز شد.

بنادر کنگان و دیر به شناور چندمنظوره آتش‌خوار مجهز شد

نورالله اسعدی عصر امروز در آیین راه‌اندازی شناورهای آتش‌خوار بنادر دیر و کنگان با بیان این که ارتقا ایمنی بنادر از برنامه‌های این اداره کل است اظهار داشت: در این راستا بنادر کنگان و دیر به شناور چندمنظوره آتش‌خوار مجهز شدند.

وی با بیان این که همه بنادر استان بوشهر به این شناور مجهز می‌شوند تصریح کرد: با تجهیز این 2 بندر شمار بندرهای تجهیز شده به شناور آتش‌خوار استان بوشهر به 6 بندر رسید.

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اطفا حریق در بنادر را از مزیت‌های این بنادر دانست و خاطرنشان کرد: اکنون بوشهر، گناوه، عسلویه، خارگ، کنگان، و دیر شش بندر تجاری برخوردار استان از شناورهای آتش‌خوار محسوب می‌شود که با توجه به چندمنظوره بودن این شناورها علاوه بر امکان اطفا کار جابه‌جایی شناورها و سایر خدمات مورد نیاز آن ها را انجام می‌دهند.

اسعدی با اشاره به تجهیز بندر دیر به شناور آتش‌خوار گفت: بندر دیر به‌عنوان بزرگ ترین بندر صیادی و مبدا صادرات استان بوشهر به قطر و کنگان به‌عنوان یکی از بنادر فعال و پویا استان است که در راستا ارتقا ایمنی تامین شناور آتش‌خوار آن ها در دستور کار اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر قرار گرفت.

وی  از کاهش حوادث در بنادر استان بوشهر خبر داد و گفت: با توجه به حوادث آتش سوزی سال های گذشته که سبب خسارت های جبران ناپذیری در اسکله بندرهای کنگان و دیر شد انتظار می رود با تجهیز آن ها به شناور آتش‌خوار آمار وقوع چنین حوادثی به حداقل ممکن برسد.

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر بیان کرد: اکنون پنج مرکز جستوجو و نجات دریایی و هشت ایستگاه مخابرات دریایی 937 کیلومتر سواحل استان بوشهر را پوشش می‌دهند.
منبع : تسنیم - بوشهر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]