امروز: دوشنبه 05 فروردين 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 755
بازدید دیروز: 2146
بازدید کل: 2071309

افراد آنلاین: 14

تاريخ انتشار: 28 اسفند 1396 - 11:13

 به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران به مناسبت فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت با صدور پیامی خطاب به همکاران و فعالان زنجیره شیلات و آبزیان سال جدید (1397) را تبریک گفت و سالی سرشار از سلامتی، موفقیت و پیروزی را برای مخاطبان آرزو نمود متن پیام به شرح زیر است.

پیام معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران به مناسبت فرا رسیدن سال نو (1397)
    به نام خداوند بهارآفرین

        یا مقلب القلوب  و الابصار ......

ای که مهجوری عشاق روا می داری / عاشقان را زبر خویش جدا می داری
          
     تشنه بادیه را هم به زلالی دریاب / به "امیدی"  که در این ره به خدا می داری      " حافظ "

همکاران و یاران گرامی، فعالان زنجیره شیلات و آبزیان 
 
با سلام و احترام 
خداوند منان را شاکرم که منت نهاده و توفیق ادامه حیات دنیوی را بار دیگر بر ما و شما عزیزان همکار در زنجیره صنعت شیلات مقدر فرموده تا با استعانت ازاو و به یمن الطاف بیکرانش دگر باره شاهد حلول روزی نو و احوالی بهاری در تحقق اقتصاد مقاومتی و افزایش امنیت غذایی باشیم. به راستی که حرکت، تحول و کوشش اجزا، عناصر ذاتی و جوهری صفات مبارکه باریتعالی بوده و در حیات و عرصه سپهر هستی، کل موجودات عالم، عیان و نهان همه محتاج آن و اجتنابی از آن ممکن نیست و همانا میوه و ثمره شیرین آن نیز در نیل به تکامل و تقریب به تعادل با توکل به او در همه اجزای عالم متبلور است .

خداوندا: درگیر و دار این حرکت و جنبش، تلاش و پویایی در سال جدید، خود را به تو می سپاریم و آرزو می کنیم که در این سال کام همه ما را به میوه و ثمره تکامل و تعقل، تدبیر و امید، تعادل و تعامل، معنویت و اخلاق، راست گفتاری و درست کرداری و نیک رفتاری شیرین و گوارا بگردانی.

بارالها: به راستی که سخن نزد توست و پیام از آن پیام آوران تو، آنچه نزد ماست حفظ امانت سخن و پیام و نیز عمل به ارزش ها و دوری جستن از گناهان است. " امید " آن داشته و آرزومندیم ما را در سال جدید نیز، همچون سال های گذشته در کنف حمایت خود قرار داده و در رهگذر راه خود، ما را هم از رهروان ثابت قدم محسوب بنمایی .
 
فرا رسیدن سال 1397  و  آغاز  " بهار هستی "  را خدمت شما عزیزان همکار و یکایک اعضای خانواده محترمتان تبریک عرض نموده و آرزو دارم در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) " سبزترین بهار هستی"، رهنمودهای رهبر فرزانه  انقلاب (مدظله و العالی) و سیاست های اجرایی دولت " تدبیر و امید" و در افق "آرامش و آسایش و  رونق اقتصادی" سال جدید سرشار از موفقیت ها و پیروزی های ارزشمند برای همکاران گرانقدر، خانواده محترمتان، کلیه هموطنان عزیز و تمامی فعالان عرصه شیلات و آبزیان درکشور باشد.

                                 دکتر حسن صالحی 
معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]