امروز: يکشنبه 01 ارديبهشت 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1047
بازدید دیروز: 2972
بازدید کل: 2154365

افراد آنلاین: 17

تاريخ انتشار: 23 اسفند 1396 - 13:01

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ، هشتمین جشنواره طبخ آبزیان و غذاهای دریایی استان اردبیل و اولین جشنواره شهرستان مرزی پارس آباد با حضور فرماندار شهرستان دکتر صمدی، مدیرکل شیلات استان دکتر واعظی، جمعی از روحانیون، رؤسا و مدیران شهرستان، معاونین و کارکنان اداره کل شیلات استان و اهالی پارس آباد در سالن ورزشی فجر آن شهرستان برگزار شد.

جشنواره طبخ آبزیان در پارس آباد اردبیل

مدیرکل شیلات اردبیل طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت سیاست سازمان شیلات ایران و به تبع آن اداره کل شیلات استان افزایش تولید در واحد سطح و افزایش سرانه مصرف ماهی در بین خانواده ها است. لذا با برگزاری جشنواره های طبخ آبزیان و برنامه تلویزیونی "سو هدیه سی" سعی می کنیم سرانه مصرف ماهی را افزایش دهیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: دشت مغان استعداد بالقوه ای برای پرورش انواع آبزیان دارد. مسئولین شهرستان باید با همت و پشتکار راه را برای تولید انواع آبزیان هموار کنند تا در کنار تولید، اشتغال جوانان نیز فراهم شود.

فرماندار شهرستان پارس آباد نیز ضمن تشکر از مدیرکل و کارکنان اداره کل شیلات استان و شهرستان درخصوص توجه ویژه به افزایش سرانه مصرف ماهی به عنوان غذای سلامتی در بین مردم، اظهار داشت دشت مغان خصوصاً پایاب سد خداآفرین، ظرفیت بالایی برای پرورش انواع آبزیان دارد. وی از تمامی دستگاه ها و ادارات خواست از بخشی نگری به موضوع پرورش ماهی پرهیز کرده و زمینه را برای تولید آبزیان فراهم کنند تا رونق اقتصادی، توسعه شهرستان و اشتغال میسر شود.
فرماندار پارس آباد در بخش دیگری از سخنان خود برگزاری جشنواره طبخ آبزیان توسط اداره کل شیلات استان و شهرستان را روش مؤثری برای افزایش سرانه مصرف آبزیان دانست.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]