امروز: يکشنبه 28 بهمن 1397

سال 1397

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 2317
بازدید دیروز: 2918
بازدید کل: 1939200

افراد آنلاین: 13

تاريخ انتشار: 10 بهمن 1396 - 12:46

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران ، نشست مشترکی که با حضور معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران و مدیرکل محیط زیست و سلامت غذای وزارت جهادکشاورزی و معاونین و مدیران سازمان شیلات ایران و وزارت جهادکشاورزی برگزار شد پیرامون موضوعات مرتبط با تولید آبزیان به صورت ارگانیک و صدور گواهینامه های مربوطه، بحث و بررسی شد.

 نشت مشترک آبزی پروی ارگانیک

دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران در این نشست ضمن اشاره به اهمیت پرداختن به موضوع آبزی پروری ارگانیک از بعد سلامت غذا، مشتری مداری و بعد اقتصادی آن، آمادگی سازمان شیلات ایران را برای همکاری در زمینه راه اندازی مراکز الگویی و پایلوت طرح مذکور، اعلام داشت.

دکتر سعادت مدیرکل محیط زیست و سلامت نیز بیان داشت که با توجه به روشن نبودن مسیر و تعدد مراکز مدعی صدور مجوزها و به چشمگیر نبودن مقدار تولید محصولات ارگانیک اهمیت پرداختن بیشتر به این تولیدات ضروری است.
در این جلسه پس از بحث پیرامون موضوعات مطروحه مقرر شد: کارگاه های آموزشی برای مدیران و بهره برداران و تولیدکنندگان برای آشنایی با تولیدات ارگانیک و نحوه صدور گواهی ها برگزار شود. زیرگروه تخصصی تولیدات ارگانیک آبزیان با مدیریت سازمان شیلات ایران و همکاری دفتر محیط زیست و سلامت غذایی وزارت جهادکشاورزی در هماهنگی با شورای راهبری ارگانیک وزارت ایجاد شود. همچنین همکاری در زمینه راه اندازی مراکز پایلوت  و الگویی تولید محصولات ارگانیک آبزی نیز از مصوبات این جلسه بوده است.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]