امروز: يکشنبه 28 بهمن 1397

سال 1397

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 2345
بازدید دیروز: 2918
بازدید کل: 1939228

افراد آنلاین: 14

تاريخ انتشار: 07 بهمن 1396 - 10:30

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر اعلام کرد: این شرکت در نظر دارد هیاتی تجاری بازاریابی را برای دومین سال پیاپی به منظور بازدید از بزرگترین رویداد نمایشگاهی جهان در زمینه غذاهای دریایی  در اردیبهشت ماه سال 97به این کشور اعزام نماید.

اعزام فعالان صنعت آبزیان به نمایشگاه بلژیک

مهرداد ابراهیمی، مدیرعامل نمایشگاه های استان ادامه داد: بزرگترین رویداد نمایشگاهی در زمینه غذاهای دریایی از تاریخ 4 تا 6اردیبهشت ماه در شهر بروکسل برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به بازخورد مناسبی که از اعزام هیئت در سال 96 داشتیم در نظر داریم هیاتی متشکل از تجار، بازرگانان،تولیدکنندگان و فعالان این عرصه را برای دومین بار به این کشور اعزام نماییم.

وی افزود: این رویداد با سابقه 25 سال برگزاری مستمر در کشور بلژیک بزرگترین گردهمایی در نوع خود می باشد که تولیدکنندگان،توزیع کنندگان، خریداران و کارشناسان مواد غذایی دریایی را از 144 کشور دنیا با حضور بیش از 1700 غرفه دار دور هم جمع می نماید. با توجه به اهمیت این نمایشگاه، حضور تجار و فعالان اقتصادی ایرانی در این رویداد و ملاقات با تجار و استفاده از تجارب همتایان خود در پیشبرد اهداف و ارتقای دانش این صنعت موثر خواهد بود.

ابراهیمی اعلام کرد: کلیه متقاضیان حضور در این نمایشگاه می توانند تا 15بهمن ماه برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی نمایند.

 

منبع : خلیج فارس -بوشهر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]