امروز: چهارشنبه 03 بهمن 1397

سال 1397

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 470
بازدید دیروز: 2633
بازدید کل: 1837504

افراد آنلاین: 5

تاريخ انتشار: 30 مهر 1396 - 10:21

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، اداره کل شیلات بوشهردر نظر دارد مجتمع پرورش میگوی توسعه شیف را به متقاضیان واجد شرایط واگذار نماید . متن آگهی بدین شرح انتشار یافت :

آگهی عمومی شیلات استان بوشهردرخصوص شرایط واگذاری مزارع مجتمع پرورش میگوی توسعه شیف

 

آگهی عمومی

 

به  اطلاع می رساند، اداره کل شیلات استان بوشهر در نظر دارد جهت توسعه پرورش میگو در استان، مزارع مجتمع پرورش میگوی توسعه شیف واقع در شهرستان بوشهر، را به متقاضیان واجد شرایط به صورت قطعات 50 هکتاری با سرمایه شخصی واگذار نماید.

 

لذا متقاضیان می توانند از تاریخ1 / 8 / 96 تا 15 / 8 / 96 با مراجعه به وب سایت اداره کل و دفتر معاونت آبزی پروری به آدرس های زیر نسبت به آگاهی از شرایط واگذاری ،ارائه مدارک لازم و ثبت نام اقدام نمایند.

 

آدرس وب سایت:

   www.shilat-bushehr.ir 

آدرس معاونت آبزی پروری:  بوشهر خیابان طالقانی- اداره کل شیلات استان بوشهر- طبقه دوم ،معاونت آبزی پروری     

 

 

 


باسمه تعالی

 

دفترچه ثبت نام متقاضیان پرورش میگو 

 

 

واگذاری اراضی مجتمع پرورش میگوی توسعه شیف

(اداره کل شیلات استان بوشهر)
 

 

 

 

 

 

با استعانت از خداوند قادر متعال و در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و  با هدف رونق تولید و اشتغالزایی، این اداره کل در نظر دارد سایت توسعه شیف را به متقاضیان واجد شرایط حقیقی و حقوقی، جهت اجرای طرح های پرورش میگو واگذارنماید.

الف:موقعیت و شرایط اراضی قابل واگذاری:

- شهرستان بوشهر ، مجتمع پرورش میگوی توسعه شیف

- واگذاری اراضی به صورت قطعات50هکتاری و به صورت متمرکز انجام می پذیرد.

- تاسیسات زیربنایی سایت (کانال آبرسان،  زهکش اصلی،جاده دسترسی  بین مزارع و پل‌های مربوطه، نقشه های مزارع و ....) به صورت متمرکز اجرا خواهد شد و متقاضیان یا بهره برداران نمی توانند این تاسیسات را به صورت جداگانه اجرا  نمایند.

- کلیه هزینه های  مطالعات و اجرای تاسیسات به عهده متقاضیان می باشد.

- هزینه‌های تاسیسات مشترک سایت بوسیله هیات امنای منتخب، و هزینه های اجرای مزارع توسط متقاضی و تحت نظارت اداره کل شیلات صورت می پذیرد.

- پس از انتخاب متقاضیان، تعیین قطعه (پلاک) محل اجرای مزرعه برای هر متقاضی به صورت قرعه کشی مشخص خواهد شد.

ب: نحوه ارائه تقاضا و اعلام پذیرفته شدگان:

- هریک از اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی ثبت نام، بایستی مدارک مورد نیاز را تهیه و در تاریخ مقرر به دفتر معاونت آبزی پروری اداره کل شیلات استان بوشهر تحویل و رسید  دریافت نمایند.

-تاریخ دریافت اسناد در ساعات اداری روز دوشنبه 1/8/1396 لغایت 15/8/1396می باشد.

- به تقاضاهایی که قبل و یا بعد از موعد تعیین شده در بند قبلی به اداره کل رسیده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد. لذا  مراجعینی که قبل از این تاریخ به هر نحو ممکن تقاضایی در خصوص

 

پرورش میگو تسلیم این اداره کل کرده باشند نیز بایستی مجددا طبق برنامه و شرایط قید شده در این آگهی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

- پس از پایان مهلت ثبت نام، تقاضاهای رسیده شده مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

- چنانچه تعداد متقاضیان از تعداد پلاکهای مورد نظر در مجتمع بیشتر  باشد، اولویت  واگذاری به متقاضیان براساس توان مالی تعیین خواهد شد که متعاقبا به آن‌ها اعلام می‌گردد.


ج:سرمایه گذاری متقاضی:

با توجه به این که تمامی سرمایه گذاری سایت توسعه شیف توسط خود سرمایه گذار صورت میگیرد، متقاضی می‌بایست،در ابتدای کار 50 درصد سهم زیر بنا ها و تاسیسات مشترک(حدود 2500000000 دو میلیارد و پانصدمیلیون ریال- به ازاء هر قطعه 50 هکتاری) را در قالب ضمانت نامه بانکی معتبر، به این اداره کل تحویل نماید.

د:صدور مجوز پرورش میگو برای پذیرفته شدگان:

پس از اولویت بندی افراد متقاضی، اداره کل شیلات نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان اقدام خواهد نمود.پس از این، پذیرفته شدگان بایستی در مدتی که معین خواهد شد برای دریافت مجوز موافقت اصولی به اداره کل شیلات استان بوشهر–معاونت آبزی پروری و سپس به نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مراجعه نمایند.عدم مراجعه در فرصت تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و اولویت این افراد، به اشخاص ذخیره داده خواهد شد.

و:مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:

1-   تصویر صفحات اول و توضیحات شناسنامه و کارت ملی متقاضی حقیقی و یا مدیر عامل متقاضی حقوقی.

2-   اساسنامه شرکت و گواهی ثبت شرکت و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی.

3-   تکمیل فرم تقاضانامه (فرم شماره 1) با تاییدگواهی امضاء توسط یکی از دفاتر اسناد رسمی.

4-   ضمانت نامه بانکی معتبر به مبلغ 2500000000 ریال ( دو میلیارد و پانصد میلیون ریال) در وجه اداره کل شیلات استان بوشهر (مطابق با نمونه پیوستی)

توضیح: متقاضیان میبایست قبل از مراجعه به بانک برای اخذ ضمانت نامه به امور مالی اداره کل شیلات استان بوشهر مراجعه و نامه جهت معرفی به بانک دریافت نمایند.

5-   تصویر مدرک کارشناس مرتبط (رشته‌های شیلات و گرایش‌های وابسته لیسانس و  مقاطع بالاتر به ازای هر قطعه 50 هکتاری)

6-   تکمیل فرم توسط کارشناس طرح(فرم شماره 2) با تایید گواهی امضاء توسط یکی از دفاتر اسناد رسمی.

ح:توضیحات:

- به تقاضاهایی که پس از موعد مقرر تحویل معاونت آبزی پروری گردند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

-  تقاضاهایی که مدارک آنها ناقص باشد، مورد بررسی قرار  نخواهند گرفت. 

-با توجه به اینکه ملاک انتخاب متقاضیان، مندرجات فرم ثبت نام می باشد،لذا ضروری است که متقاضیان نهایت دقت را در تکمیل فرم مربوطه بعمل آورده و فرم ها را خوانا تکمیل نمایند.


 

فرم شماره 1

تقاضا نامه و تعهد نامه

اینجانب/شرکت ..................................به شماره شناسنامه........................................شماره ثبت...................کدملی/شناسه ملی.....................نام پدر ...........ضمن اعلام آمادگی برای مشارکت در طرح توسعه پرورش میگوی توسعه شیف شهرستان بوشهر و قبول و پذیرش شرایط اعلام شده از سوی شیلات استان بوشهر(آگهی عمومی مورخه1/8/96) تقاضای واگذاری  تعداد ........قطعه 50هکتاری در  مجتمع مذکور را دارم،بعلاوه اینجانب /شرکت...............در کمال صداقت و صحت فرم های مربوطه را تکمیل نموده ام و اداره کل شیلات استان بوشهر صرفا"بر مبنای این مشخصات  فرم ها و مدارک پیوستی، به درخواست اینجانب /شرکت............رسیدگی خواهد نمود و چنانچه مغایرتی و یا نقصی در تکمیل فرمها و ارائه مدارک با واقعیت وجود داشته باشد ،اتخاذ تصمیم در رابطه با رد (حذف) و یا قبول درخواست اینجانب /شرکت........... باشیلات استان بوشهر خواهد بودو مسئولیت و  عواقب بعدی آن را در هر صورت متقبل و پذیرا خواهم بود و سایر اشخاص من جمله شیلات استان در قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت. همچنین متعهد و متکلف می باشم علاوه بر ارائه یک فقره ضمانت نامه بانکی به مبلغ ...........ریال به ازاء هر قطعه 50 هکتاری مورد تقاضا  بابت مطالعات تکمیلی و احداث زیر ساخت های اولیه از قبیل احداث کانال آبرسان، جاده دسترسی بین مزارع ،پل ارتباطی و تهیه نقشه های مزارع به صورت جداگانه و .... به صورت علی الحساب نسبت به پرداخت ما بقی هزینه های زیر ساختی لازم نیز در زمانهای مقرری که اداره کل شیلات استان و یا سایر مراجع مورد تایید شیلات اعلام می نماید، اقدام نمایم و چنانچه در موعدهای اعلام شده حتی برای یک قسط و بنا به هر دلیل از پرداخت هزینه های مورد نیاز اعلامی و یا تمدید ضمانت نامه در صورت نیاز، خودداری نمایم ،شیلات استان بوشهر مجاز است راسا" و با ارسال یک فقره اظهارنامه ، اقدامات قانونی  را در رابطه با ضمانت نامه های بانکی بعمل آورد و مبالغ پرداختی را به نفع اداره کل شیلات استان بوشهر ضبط نماید و نیز نسبت به حذف اینجانب /شرکت............... در مجتمع فوق الذکر اقدام نماید و اینجانب /شرکت..............کلیه دعاوی را از هر حیث در مراجع قضایی و غیر قضایی علیه شیلات و دوائر مربوطه سلب و ساقط می نمایم .ضمنا " چنانچه مطالعات نشان دهد که برای احداث مزرعه نیاز به خاک قرضه بوده و یا در حین اجرای کار به تاسیساتی به منظور کاهش شوری آب نیاز باشد، اینجانب/شرکت .....................متعهد به تهیه آنها بوده و در صورت عدم تامین موارد فوق چنانچه خسارتی به اینجانب/شرکت .....................وارد آید مسئولیت آن را کامل به عهده گرفته و هیچگونه ادعایی در این زمینه نخواهم داشت.

نام و نام خانوادگی متقاضی/ مدیر عامل شرکت متقاضی :

نشانی دقیق پستی:

تلفن تماس:                                                                          

امضاء و اثر انگشت:

تاریخ:

مهر شرکت:

*** این قسمت توسط دفترخانه اسنادرسمی تکیل شود.

اظهارات فوق و امضاء و اثر انگشت مربوط به آقا /خانم .....................فرزند ............... به کد ملی .....................متولد ...................صادره از ........................مورد تایید این دفتر خانه می باشد.

                                                                                    محل مهر و امضاء دفترخانه

این تعهد نامه بدون امضاء و اثر انگشت و همچنین مهر رسمی دفترخانه فاقد هرگونه اعتبار است.


 

فرم شماره 2

فرم مشارکت کارشناس در طرح

اینجانب ......................فرزند.........شماره شناسنامه ................صادره از ....................کد ملی ..................فارغ التحصیل رشته.................. مایل به ارائه خدمات کارشناسی به طرح پرورش میگو واقع در مجتمع توسعه شیف با مدیریت آقا/ خانم .....................می باشم. ضمنا در حال حاضر درهیچ اداره، سازمان، شرکت و ... دولتی مشغول به کار نمی باشم.

نشانی دقیق پستی:

تلفن تماس:                                                                          

امضاء و اثر انگشت:

 

 

محل مهر و امضاء دفترخانه


 

فرم شماره 3

مشخصات فردی متقاضی

 

 

ردیف

عناوین

مشخصات فردی

توضیحات

  1

نام و نام خانوادگی

 

 

  2

نام پدر

 

 

3

تاریخ تولد

 

 

4

شماره شناسنامه

 

 

5

کد ملی

 

 

6

محل تولد

 

 

7

شغل

 

 

8

میزان تحصیلات

 

 

9

سوابق تجربی

 

 

10

آدرس محل سکونت

 

 

11

امضاء و اثر انگشت

 

 

 


 

نمونه ضمانت نامه بانکی حسن انجام تعهد

 

نظر به این که آقا/خانم /شرکت ..............با شناسه حقیقی/حقوقی.........به نشانی.........کد پستی ..........اختصارا" (متقاضی) نامیده می شود به ضامن که از این پس اختصارا"(بانک ) نامیده می شود اطلاع داده است قصد انعقاد قرارداد اجرای تاسیسات پرورش میگو سایت توسعه شیف که موضوع ارجاع کار در پایگاه اطلاع رسانی مناقصات/معاملات درج شده را با اداره کل شیلات استان بوشهر که از این پس اختصارا" کارفرما/ذینفع نامیده می شود را دارد از متقاضی در مقابل کارفرما /ذینفع برای مبلغ 2500000000دو میلیارد و پانصد میلیون ریال به منظور انجام تعهداتی که به موجب قرارداد یاد شده به عهده می گیرد تضمین و تعهد می نماید در صورتی که کارفرما/ذینفع کتبا" و قبل از انقضای سررسید این ضمانتنامه به بانک اطلاع دهد که متقاضی از اجرای هر یک از تعهدات ناشی از قرارداد یاد شده تخلف ورزیده است ، تا میزان 2500000000دو میلیاردپانصد میلیون ریال، هر مبلغی را که کارفرما /ذینفع مطالبه کند به محض دریافت اولین تقاضای کتبی واصله از سوی کارفرما/ذینفع با تایید وزیر یا بالاترین مقام کارفرما/ذینفع بدون آن که احتیاجی به صدور اظهارنامه یا اقدامی از مجاری قانونی و قضایی داشته باشد، با ذکر نوع تخلف در وجه یا حواله کرد کارفرما/ذینفع بپردازد.مدت اعتبار این ضمانت نامه تا آخر وقت اداری روز .....(یکساله از تاریخ صدور ضمانتنامه) است و بنا به درخواست کتبی واصله ذینفع /کارفرما برای مدتی که درخواست شود قابل تمدید می باشد و در صورتی که بانک نتواند یا نخواهد مدت این ضمانتنامه را تمدید کند و یا متقاضی موجب این تمدید را فراهم نسازد و نتواند بانک را حاضر به تمدید نماید ،بانک متعهد است بدون آنکه احتیاجی به مطالبه مجدد باشد مبلغ درج شده در بالا را در وجه یا حواله کرد کارفرما/ذینفع پرداخت کند.در صورت ضبط ضمانت نامه موضوع به اطلاع سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برسد.

 

 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]