امروز: چهارشنبه 03 بهمن 1397

سال 1397

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 557
بازدید دیروز: 2633
بازدید کل: 1837591

افراد آنلاین: 14

تاريخ انتشار: 04 شهريور 1396 - 12:35

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، اداره کل شیلات استان بوشهر از طریق درج آگهی عمومی  در نظر دارد جهت توسعه پرورش میگودر استان مزارع مجتمع رود شورشمالی واقع در شهرستان گناوه ، بخش ریگ را به واجدین شرایط به صورت قطعات 50 هکتاری باسرمایه شخصی واگذار نماید:

آگهی عمومی / شرایط واگذاری اراضی مجتمع پرورش میگوی رود شورشمالی

آگهی عمومی

 

به  اطلاع می رساند، اداره کل شیلات استان بوشهر در نظر دارد جهت توسعه پرورش میگو در استان،مزارع مجتمع رود شور شمالی واقع در شهرستان گناوه، بخش ریگ را به متقاضیان واجد شرایط به صورت قطعات 50 هکتاری با سرمایه شخصی واگذار نماید.

 

لذا متقاضیان می توانند از تاریخ 4 / 6 / 96 تا 31 / 6 / 96 با مراجعه به وب سایت اداره کل و دفتر معاونت آبزی پروری به آدرس های ذیل نسبت به آگاهی از شرایط واگذاری ،ارائه مدارک لازم و ثبت نام اقدام نمایند.

 

آدرس وب سایت:

www.shilat-bushehr.ir 

آدرس معاونت آبزی پروری:بوشهر خیابان طالقانی-اداره کل شیلات استان بوشهر-طبقه دوم ،معاونت آبزی پروری 

      

 

 

 

 

 

باسمه تعالی

 

ثبت نام متقاضیان پرورش میگو

 

 

واگذاری اراضی مجتمع پرورش میگوی رود شور شمالی


(اداره کل شیلات استان بوشهر)
 

با استعانت از خداوند قادر متعال و در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و  با هدف رونق تولید و اشتغالزایی ،این اداره کل در نظر دارد سایت رودشور شمالی را به متقاضیان واجد شرایط جهت اجرای طرح های پرورش میگو واگذارنماید.

 

الف :موقعیت اراضی که به منظور واگذاری در این مرحله مورد نظر می باشد:

- شهرستان گناوه ،بخش ریگ ،سایت رود شور شمالی

- واگذاری اراضی به صورت قطعات50هکتاری و به صورت متمرکز انجام می پذیرد لذا تاسیسات مشترک مورد نیاز این واحدها (نظیر احداث کانال های آبرسان و تخلیه اصلی،جاده دسترسی اصلی،احداث خاکریزهای حفاظتی و ...) توسط پیمانکاری که بوسیله هیات امناء منتخب نفرات برگزیده شده و با نظارت شیلات استان انتخاب خواهد شد، به صورت مشترک انجام می شود و هزینه آن توسط متقاضیانی که درخواست آنها مورد پذیرش قرار گرفته است پرداخت میگردد.

اداره کل شیلات پس از امتیاز بندی افراد و مشخص نمودن پذیرفته شدگان،طبق روال گذشته براساس قرعه کشی زمین مورد نظر را در مجتمع مزبور تعیین و در اختیار متقاضی پذیرفته شده قرار می دهد.

ب: نحوه ارائه تقاضا و اعلام پذیرفته شدگان:

هریک از اشخاص حقیقی (فرد یا گروه افراد)متقاضی ثبت نام ،بایستی مدارک مورد نیاز را تهیه و فرم های مربوطه را تکمیل و به دفتر معاونت آبزی پروری اداره کل شیلات تحویل نمایند.پس از پایان مهلت ثبت نام تقاضاهای رسیده مورد بررسی قرار خواهند گرفت و متقاضیان ،اولویت بندی می شوند.


 

ج:سرمایه گذاری متقاضی:

با توجه به این که تمامی سرمایه گذاری سایت رود شور شمالی توسط خود سرمایه گذار صورت میگیرد ، متقاضی می بایست ،در ابتدای کار30 درصد سهم زیر بنا ها و تاسیسات مشترک (حدود 5 / 1  میلیارد ریال به ازاء هر قطعه 50 هکتاری) را در قالب ضمانت نامه بانکی معتبر، به این اداره کل تحویل نماید.

د:صدور مجوز پرورش میگو برای پذیرفته شدگان:

پس از اولویت بندی افراد متقاضی ، اداره کل شیلات نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان اقدام خواهد نمود.پس از این ،پذیرفته شدگان بایستی در مدتی که معین خواهد شد برای دریافت مجوز موافقت اصولی به اداره کل شیلات استان بوشهر –معاونت آبزی پروری و سپس به نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مراجعه نمایند.عدم مراجعه در فرصت تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و اولویت این افراد به اشخاص ذخیره داده خواهد شد.

ه: شرایط عمومی متقاضیان:

-  علاقه مندی و آشنایی کامل با پرورش میگو

-  توان مالی  جهت سرمایه گذاری در این حوزه

-  دارای مدرک تحصیلات دانشگاهی در رشته های شیلاتی (در صورت نداشتن مدرک شیلاتی حداقل از یک کارشناس شیلاتی استفاده گردد)

-  حداقل سن متقاضیان 18 سال و حداکثر 55 سال

-  دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای متقاضیان ذکور


 

و: مدارک مورد نیاز:

-  یک برگ تصویر از صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه متقاضی

-  یک برگ تصویر کارت ملی متقاضی

-  تکمیل فرم تقاضانامه

-  تکمیل فرم مشخصات فردی

-  ضمانت نامه بانکی معتبر به مبلغ 5 / 1 میلیارد ریال به ازای هر قطعه 50 هکتاری

-  مدرک تحصیلی لیسانس و یا بالاتر در رشته شیلات و گرایشهای مرتبط

ح: توضیحات:

-  به تقاضاهایی که پس از موعد مقرر تحویل معاونت آبزی پروری گردند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

-  با توجه به اینکه ملاک انتخاب متقاضیان، مندرجات فرم ثبت نام می باشد،لذا ضروری است که متقاضیان نهایت دقت را در تکمیل فرم مربوطه بعمل آورده و فرم ها را خوانا تکمیل نمایند.

- چنانچه تعداد متقاضیان از تعداد قطعات قابل واگذاری در مجتمع بیشتر باشد ،کمیته اهلیت سنجی اقدام به اولویت بندی متقاضیان، بر اساس بومی بودن و میزان توان اجرایی شخص متقاضی از لحاظ تجربه کاری، تجربه مدیریتی و توان مالی خواهد نمود.


 

تقاضا نامه/تعهد نامه

اینجانب /شرکت .................................... فرزند ................. به شماره شناسنامه ................... و کدملی..................... ضمن اعلام آمادگی برای مشارکت در طرح توسعه پرورش میگوی رود شور شمالی شهرستان گناوه و قبول و پذیرش شرایط اعلام شده از سوی شیلات استان بوشهر(آگهی عمومی مورخه 4/06/1395 ) تقاضای واگذاری  تعداد ........ قطعه 50هکتاری در  مجتمع مذکور را دارم، بعلاوه اینجانب /شرکت............ در کمال صداقت و صحت فرم های مربوطه را تکمیل نموده ام و اداره کل شیلات استان بوشهر صرفا"بر مبنای این مشخصات  فرم ها و مدارک پیوستی به درخواست اینجانب /شرکت............ رسیدگی خواهد نمود و چنانچه مغایرتی و یا نقصی در تکمیل فرمها و ارائه مدارک با واقعیت وجود داشته باشد ، اتخاذ تصمیم در رابطه با رد (حذف) و یا قبول درخواست اینجانب /شرکت........... باشیلات استان بوشهر خواهد بود و مسئولیت و  عواقب بعدی آن را در هر صورت متقبل و پذیرا خواهم بود و سایر اشخاص من جمله شیلات استان در قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت .همچنین متعهد و متکلف می باشم علاوه بر ارائه یک فقره ضمانت نامه بانکی به مبلغ ........... ریال به ازاء هر قطعه 50 هکتاری مورد تقاضا  بابت احداث زیرساختهای اولیه مجتمع مذکور (احداث کانال های آبرسان و تخلیه اصلی ،جاده دسترسی اصلی،خاکریز حفاظتی و  ....... ) به صورت علی الحساب نسبت به پرداخت ما بقی هزینه های زیر ساختی لازم نیز در زمانهای مقرری که شیلات استان و یا سایر مراجع مورد تایید شیلات اعلام می نماید اقدام نمایم و چنانچه در موعدهای اعلام شده حتی برای یک قسط و بنا به هر دلیل از پرداخت هزینه های مورد نیاز اعلامی ، خودداری نمایم ، شیلات استان بوشهر مجاز است راسا" و با ارسال یک فقره اظهارنامه ، اقدامات قانونی  را در رابطه با ضمانت نامه های بانکی بعمل آورد و مبالغ دریافتی را به نفع شیلات استان بوشهر ضبط نماید و نیز نسبت به حذف اینجانب /شرکت ............... در مجتمع فوق الذکر اقدام نماید و اینجانب /شرکت .............. کلیه دعاوی را از هر حیث در مراجع قضایی و غیر قضایی علیه شیلات و دوائر مربوطه سلب و ساقط می نمایم .ضمنا" اینجانب /شرکت ............. موظف و مکلف خواهم بود در صورت نیاز نسبت به تمدید ضمانت نامه های بانکی اقدام نموده و عدم تمدید ضمانت نامه موجب حذف اینجانب /شرکت .............. در مجتمع مذکور و ضبط تمامی پرداخت های قبلی به نفع شیلات و سلب و ساقط شدن تمامی ادعاها علیه شیلات در مراجع قضایی و غیر قضایی خواهد شد.

 

نام و نام خانوادگی متقاضی:                                                   

نشانی دقیق پستی:

تلفن تماس:                                                                          

امضاء:

تاریخ:


 

فرم مربوط به مشخصات فردی متقاضی

 

 

ردیف

عناوین

مشخصات فردی

توضیحات

 1

نام و نام خانوادگی

 

 

2

نام پدر

 

 

3

تاریخ تولد

 

 

4

شماره شناسنامه

 

 

5

کد ملی

 

 

6

محل تولد

 

 

7

شغل

 

 

8

میزان تحصیلات

 

 

9

سوابق تجربی

 

 

10

آدرس محل سکونت

 

 

11

امضاء و اثر انگشت

 

 

 

 

 

 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]