امروز: شنبه 28 دي 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 7308
بازدید دیروز: 2476
بازدید کل: 3057218

افراد آنلاین: 20

تاريخ انتشار: 29 مرداد 1396 - 09:54

به گزارش روابز عمومی شیلات استان ، در اوت 1990( 26 مرداد سال 1369) ایران اسلامی شاهد حضور آزادگان سرافرازی بود که پس از سال ها اسارت در زندان ها و اسارتگاههای مخوف رژیم بعث عراق، قدم به خاک میهن اسلامی خود گذاشتند.

بازگشت آزادگان پس از سال ها تحمل شدیدترین شکنجه ها ، نتیجه مقاومت هوشمندانه ملت ایران در برابر دشمن و حرکت در چارچوب راهبردهای ترسیم شده از سوی رهبرمعظم انقلاب اسلامی بود.

برگزاری مراسم سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی ایران در شیلات بوشهر

بازگشت آزادگان به میهن اسلامی هم چنین از دستاوردهای ایستادگی بر اصول، آرمان ها و پایداری در برابر زیاده خواهی های دشمنان قسم خورده در 8 سال جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق ضد ایران است.

به همین مناسبت هم زمان با سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی به منظور ارج به به همت والای این عزیزان ویادآوری رشادت های دلاور مردان عرصه جهاد و شهادت، مراسمی در محل نمازخانه اداره کل شیلات بوشهر با حضور همکاران برگزار شد .این مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغازو در ادامه نماینده  ولی فقیه در اداره کل شیلات ، مدیر کل شیلات استان به سخنرانی پرداخته و یکی از همکاران آزاده خاطراتی از دوران اسارت خودرا برای حاضرین بازگو نمود .در پایان به رسم یادبود هدایایی به دو تن از آزادگان اهدا گردید.

 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]