امروز: دوشنبه 05 اسفند 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1033
بازدید دیروز: 4496
بازدید کل: 3081444

افراد آنلاین: 2

تاريخ انتشار: 31 خرداد 1394 - 12:41

امروزه به اعتقاد همه صاحب نظران و متخصصان آموزش و فراگيري علوم، كسب مهارت هاي لازم در زمينه هاي تخصصي به عنوان يك ضرورت اجتناب ناپذير اجتماعي از اهميت و جايگاه ويژه اي در امر توسعه كلان برخوردار است. اين اهميت به ويژه در شكل خاص آن از اين مسأله نشأت مي گيرد كه انسان ها نسبت به مدد آموزش توام با پرورش خواهند توانست توانايي هاي نامحدود خود را در ميدان عمل به منصه ظهور برسانند. سرمایه گذاری برروی نیروی انسانی کارآمد و توانمند سازی آنان یکی از مهمترین راههای دستیابی به توسعه پایداراست .
اگر نگاه ما به بخش شیلات و آبزیان نگرشی توسعه ای باشد و آموزشهای دانش بنیان جایگزین آموزشهای سنتی شوند ، می توانیم شاهد رشد و شکوفایی اقتصاد استان در  این بخش باشیم .
امروزه هر تلاشي كه در جهت ترويج فرهنگ بهره وري در سطح جامعه انجام پذيرد، خدمتي است كه جامعه ما را در پیشبرد اهداف اقتصادي و اجتماعي به پيروزي خواهد رسانيد. لذا آموزش بهره برداران در ارتباط با توسعه فعالیتهای آبزی پروری ، صید و صیادی و ارتقا دانش فنی آنها از طریق ارائه دستورالعملهای مختلف و همچنین بهره گیری از علوم و فنون و دستاوردهای جدید به منظور بهره برداری اصولی از امکانات موجود و بکارگیری مدیریت مطلوب بویژه در مراکز تولیدی استان  نقش تعیین کننده ای خواهد داشت.
 بدین منظور اداره کل شیلات استان بوشهر با توجه به اهمیت صید و صیادی در استان و وجود  برنامه هایی در امر توسعه  آبزی پروری  به موضوع آموزشهای    بهره برداران برای حمایت علمی و عملی و در راستای گسترش دانش فنی و مهارتی افراد اهمیت ویژه ای قائل شده است و در این زمینه دوره ها و کارگاه های آموزشی را برای بهره بردارن محترم به شرح ذیل تدوین و برنامه ریزی نموده است.





برچسب ها:
دوره , پیش بینی

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]