امروز: سه شنبه 27 آذر 1397

سال 1397

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1858
بازدید دیروز: 1964
بازدید کل: 1638980

افراد آنلاین: 7

تاريخ انتشار: 20 شهريور 1395 - 13:26

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، اگر برق سایت پرورش میگو تامین بشود تولید این سایت سه برابر خواهد شد و قیمت تمام شده میگو کاهش خواهد یافت.

در صورت تامین برق، تولید در سایتهای پرورش میگو سه برابر می شود

مدیر عامل اتحادیه پرورش دهندگان میگوی استان بوشهر با طرح این مطلب گفت: طبق مصوبه دولت، برق سایت پرورش میگو باید بصورت تعرفه کشاورزی باشد اما متاسفانه هم اکنون در این سایت تعرفه تجاری محاسبه می شود.

 ابراهیم حاج عباسی تصریح کرد: از هر هکتار سایت پرورش میگو، یک شغل مستقیم و دو شغل غیر مستقیم دائم ایجاد می شود.

وی از نماینده مردم دشتی و تنگستان درخواست کرد: لطفا نمایندگان چاره ای بیاندیشند که ارتزاق ۲۵ هزار نفر که در پرورش میگو دخیل هستند و متضرر شده اند، تامین شود.

دکتر شهریاری نیز در حاشیه این دیدار در گفتگو با فعالان این عرصه و برخی از مسئولان شهرستان و استان گفت: هر چند خوشحالم بخاطر مجموعه مولد ناشی از سرمایه گذاری تعدادی هموطنان که تمام دارایی خود را برای اشتغال و تولید بکار گرفته اند از طرفی ناراحتم وقتی می بینم واحدهای تولیدی را مسائل متعددی فراگرفته و با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند.
وی تاکید کرد: روی صحبتم با همه مسئولین و خودم است، این همه شعار می دهیم و پوستر می زنیم و سخنرانی می کنیم؛ اینها رهبری را راضی نمی کند و به درد مردم نمی خورد. فلسفه وجودی مان خدمت به این قشر است و اگر خدمت نکنیم حقوق مان حرام است و عدم توجه به تولید، بلایی به سرمان می آورد که فرزندان خود ما متضرر می شوند.
شهریاری افزود: اگر رئیس و نماینده شده ایم برای این است که با همدیگر جمع شویم که از تولید و اشتغال حمایت کنیم و برای حل مشکلات تلاش نماییم و فرمان رهبری در اینجا محقق می شود و نه در پشت میز.

نماینده مردم دشتی و تنگستان گفت: در این دو سه ماه، دو هزار نامه برای اشتغال در دفاتر من وصول شده که عمدتا کارجویان با مدارج علمی بالا بیکارند.
شهریاری تاکید کرد: کم و کسر قانونی نداریم، شاید قوانین ما حتی زیادی هم باشد منتهی آنچه مهم است اجرای همین قوانین موجود است.

وی توصیه کرد: مجریان قانون دلسوزانه و با جرأت کار کنند و خطا بخاطر کار زیاد بخشودنی است. زمانی این کشور رشد می کند که ما به جای اینکه یک سرمایه گذار پشت در اتاقمان منتظر ما باشد، خودمان به دفتر سرمایه گذار بروبم و از آنها درخواست کنیم که بیایند سرمایه گذاری کنند و تولید انجام دهند.
شهریاری اظهار داشت: میز و پستی که در اختیار من و شما است، ابزار کشت ما برای برداشت در آخرت است. فرصت ها مثل ابر عبور می کنند، بیایید از فرصت ها استفاده کنیم.
وی در پایان گفت: از همه برادران عزیز که تلاش می کنند تا چرخ تولید در یکی از مناطق محروم کشور به گردش در بیایید تشکر می کنم.

منبع: کانال خبری دکتر شهریاری

 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]