امروز: دوشنبه 05 اسفند 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1019
بازدید دیروز: 4496
بازدید کل: 3081430

افراد آنلاین: 5

تاريخ انتشار: 08 شهريور 1395 - 10:14

 سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1395 به صورت متمایز نسبت به سال های گذشته و به دو شیوه مدرن ( اینترنتی) که از سوم تا 24 مهرماه به روش خود تكميلي انجام خواهد شد كه در اين روش خانوارها اطلاعات خود را با مراجعه به سامانه اينترنتي سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395به آدرس www.sarshomari95.ir ثبت خواهند کرد وکد آماری در یافت می کنند.

 که در زمان مراجعه مامور آن را در اختیار وی قرار خواهد داد. شیوه الکترونیکی ( بدون استفاده از کاغذ ): در این روش ماموران سرشماری از تاریخ 25مهر تا 25 آبان ماه با مراجعه حضوری به خانوارها از طرق مصاحبه با یکی از افراد مطلع خانوار اطلاعات مورد نظررا جمع آوری کرده و در تبلت همراه خود ذخیره می نمایند.

سرشماری عمومی نفوس ومسکن - مهرماه 1395

به منظور ثبت دقیق اطلاعات هویتی اعضاخانوار ، لازم است مدارکی مانند قبض تلفن ثابت یا همراه که کد پستی صحیح منزل مسکونی خانوار بر روی آن درج شده ، کارت ملی یا مدارکی که نام و نام خانوادگی ، شماره ملی و تاریخ تولد تمامی اعضا خانوار در آن ثبت شده است ، قبل از تکمیل فرم سرشماری اینترنتی آماده باشد.

خانوارهایی که در زمان مراجعه مامور سرشماری در منزل حضور ندارند ، اصطلاحا"  ((خانوار غایب نامیده )) می شوند . در صورتی که مامور سرشماری به خانواری مراجعه کند که در منزل خود حاضر نباشد ، اطلاعیه ای تحت عنوان (( کارت اطلاعیه خانوار غایب )) را در محلی که برای خانوار قابل رویت باشد قرار می دهد. ( مثلا کارت اطلاعات خانوار غایب را با چسب کاغذی بر درب منزل یا واحد مسکونی خانوار می چسباند).  در کارت اطلاعات خانوار غایب علاوه بر برخی اطلاعات مفید یک کد 12 رقمی تحت عنوان (( کد غایب )) درج شده است. ازتاریخ 25 مهرماه تا پایان سرشماری خانوار می تواند با استفاده از راهنمایی های مندرج در ((کارت اطلاعات خانوار غایب )) به سامانه سرشماری اینترنتی  که آدرس آن در کارت درج شده است مراجعه نماید و با وارد کردن کد غایب و شماره ملی سرپرست خانوار، فرم سرشماری را برای اعضاء خانوار خود تکمیل نماید. برای انجام این کار لازم است شماره ملی،  تاریخ تولد اعضا خانوار و کد پستی محل سکونت خانوار از قبل آماده باشد.  در صورتی که خانوار به اینترنت در   دسترسی نداشته باشد آن خانوار می تواند با شماره تلفن هایی که در ((کارت اطلاعات خانوار غایب )) وجود دارد تماس بگیرد تا آمارگیر تلفنی با گرفتن اطلاعات خانوار به صورت تلفنی سرشماری نماید.

درصورتی که این خانوارها به هر دلیلی به اطلاعیه خانوار غایب دسترسی نداشتند و تا پایان سرشماری مامور سرشماری را ندیده اند ،لازم است به اطلاعیه های ستاد سرشماری در مورد خانوارهای غایب در روزهای پایانی سرشماری که از طریق رسانه ها اعلام عمومی می شود توجه نمایند. 

بر اساس ماده 7 قانون مرکز آمار ایران اطلاعات و داده هایی که در آمارگیری های مختلف از افراد خانوارها ، بنگاه های اقتصادی و موسسات مختلف جمع آوری می شود محرمانه بوده و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار نمی گیرد و از اطلاعات جمع آوری شده صرفا" برای تهیه آمارهای کلی و عمومی استفاده می شود.


                                                                    ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 استان بوشهر

 

 


شعارها و پیام های سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 جهت در ج در سریرگ مکاتبات اداری


1.         مشارکت در سرشماری لازمه پیشرفت ایران اسلامی  

2.         سرشماری اینترنتی : صحت ، دقت ، صرفه جویی

3.        سرشماری آینده ماست ، آینده را بی پاسخ نگذاریم

4.        من هم هستم /مرا هم بشمارید

 

نتیجه تصویری برای سرشماری عمومی نفوس ومسکن - مهرماه 1395

 

مرتبط:

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]