امروز: دوشنبه 05 اسفند 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1021
بازدید دیروز: 4496
بازدید کل: 3081432

افراد آنلاین: 5

تاريخ انتشار: 07 شهريور 1395 - 07:56

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، در نشست مسوولین شیلات استان با رییس صندوق کار آفرینی امید در بوشهر مطرح شد : صندوق آماده تزریق اعتبارات به خوشه های تولید آبزیان است .

صندوق آماده تزریق اعتبارات به خوشه های تولید آبزیان است

روز دوشنبه ، اول شهریور ماه 1395 ، جلسه ای با حضور آقایان  قوام پور معاون آبزی پروری اداره کل شیلات استان بوشهر ، ابراهیم عباسی مدیرعامل اتحادیه پرورش میگو و مرتضی شهبازی رییس صندوق کارآفرینی امید بوشهر  در محل این صندوق تشکیل و راهکارهای تأمین بخشی از تسهیلات مورد نیاز زنجیره تولید آبزیان از محل اعتبارات صندوق امید مورد بررسی قرار گرفت .

آقای مهندس شهبازی ضمن استقبال از این طرح با عنایت به مشکل بازار داخلی آبزیان تولید شده در استان ، پیشنهاد تأمین اعتبارات را به شکل تزریق به خوشه های تولید مطرح و در مرحله نخست ، در زمینه تخصیص منابع مالی مورد نیاز جهت راه اندازی واحدهای بسته بندی و فرآوری آبزیان با ارزش افزوده هم چنین تأمین سرمایه در گردش مورد نیاز جهت ساماندهی مراکز مشاوره و تجارت الکترونیکی آبزیان در سطح استان اعلام آمادگی کردند .

ایشان در ادامه اضافه نمودند : در مرحله بعد با هدف گذاری ارتقاء بهره وری در تولید ، این صندوق نسبت به اعطای تسهیلات لازم به بخش تولید اقدام خواهد نمود .


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]