امروز: چهارشنبه 04 ارديبهشت 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1845
بازدید دیروز: 2255
بازدید کل: 2165473

افراد آنلاین: 4

تاريخ انتشار: 13 تير 1395 - 10:51

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان: تولید آبزیان پرورشی در قفس اجرایی شد .

تولید آبزیان پرورشی در قفس به عنوان یک طرح نو در اصفهان

محمدرضا عباسی با اعلام این خبر اظهار داشت: اجرای طرح رهاسازی ماهیان سردآبی و گرم آبی در دریاچه‌های پشت سد یکی از طرح‌های مدیریت شیلات استان اصفهان از گذشته تا به حال بوده است. 

وی بیان داشت: اجرای طرح‌های نوین آبزی پروری در منابع محدود آبی استان، با هدف استفاده مفید و موثرتر از  اهدافی است كه در این راستا می‌توان به «طرح پرورش ماهی در قفس» اشاره کرد.

مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان اضافه کرد: می‌توان با مدیریت و برنامه‌ریزی مناسب و انتخاب بهترین مكان اجرای این طرح در سطح استان اصفهان گام بلندی در جهت افزایش آبزیان برداشت.

مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان ادامه داد: تولید سالانه حدود ۹۰۰ تن ماهی از این منابع با رهاسازی بچه ماهی و تولیدات طبیعی این منابع در استان اصفهان بخشی از سهم آبزی پروری استان را به خود اختصاص داده است.

عباسی اضافه کرد: با استقرار قفس در دریاچه‌های پشت سد و آب بندان‌های استان و تغذیه دستی ماهیان و به طور کل مدیریت کردن در زمان، تعداد و نوع گونه ماهی با توجه به شرایط کمی و کیفی آب می‌توان گام جدی دیگری در راستای تولید آبزیان پرورشی و اشتغالزایی و کسب در آمد برداشت.

عکس از: روابط عمومی شیلات ایران

منبع: mehr 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]