امروز: شنبه 29 شهريور 1399

سال 1399

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 354
بازدید دیروز: 3682
بازدید کل: 3834017

افراد آنلاین: 13

تاريخ انتشار: 06 ارديبهشت 1395 - 12:31

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شیلات استان ؛

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: با پیگیری‌های انجام شده و ارائه راهکار لازم از سوی مرکز پژوهش‌های سازمان تامین اجتماعی ملوانان و صیادان استان بوشهر زیرپوشش این بیمه قرار می‌گیرند.

صیادان و ملوانان استان بوشهر زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می‌گیرند‌

یونس خسروانی در نشست با اعضای خانه کارگر استان بوشهر با بیان اینکه تامین اجتماعی به قشر کارگر و ضعیف توجه جدی دارد اظهار داشت: تمام بیمه شدگان تامین اجتماعی مورد  حمایت جدی قرار دارند که قشر کارگر و نیازمند در اولویت رسیدگی به مشکلات آنان هستند.

وی با بیان اینکه استراتژی کلی سازمان تامین اجتماعی هم‌افزایی با تشکیلات خانه کارگر است تاکید کرد: اداره کل تامین اجتماعی، مدیریت درمان تامین اجتماعی، بانک رفاه کارگران و خانه کارگر، همه، یک مجموعه هستند و هدف آنها خدمات‌دهی به قشر کارگر و رفع مشکلات آنهاست.

مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر با تاکید بر اینکه هدف اصلی ما جلب رضایت مردم است، ابراز داشت: باید در این سازمان حرمت مردم از هر لحاظ حفظ شود، جلب رضایت مخاطبان هدف نهایی سازمان تامین اجتماعی است.

خسروانی با بیان اینکه به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم حقی از بیمه‌شدگان تامین اجتماعی ضایع شود افزود: تامین اجتماعی یک سازمان تولیدگر امنیت اجتماعی است که لازم است همواره خدمات سازمان به مردم اطلاع‌رسانی شود.

وی با تاکید بر بهره جستن از تمام توان خود برای کمک به جامعه کارگری گفت: باید از تمام ظرفیت و توان مجموعه برای کمک به جامعه کارگری بهره بگیریم.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با تاکید بر رسیدگی به مشکلات جامعه صیادی و ملوانی استان بوشهر گفت: با پیگیری‌های انجام شده و ارائه راهکار لازم از سوی مرکز پژوهش‌های سازمان تامین اجتماعی ملوانان و صیادان استان بوشهر زیرپوشش این بیمه قرار می‌گیرند.

خسروانی با بیان این که ملوانان و صیادان ار جنس  کارگر هستند، افزود: خانه کارگر می‌تواند این قشر را نیز به عضویت تشکیلات خود در آورد.

 

 

منبع : تسنیم


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]