امروز: يکشنبه 19 مرداد 1399

سال 1399

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1911
بازدید دیروز: 4827
بازدید کل: 3666081

افراد آنلاین: 18

تاريخ انتشار: 06 مرداد 1399 - 07:54

رییس سازمان شیلات ایران از امضا تفاهم‌نامه میان این سازمان و سازمان فنی وحرفه ای خبرداد و گفت: هدف از امضا این تفاهم نامه ارتقاء آموزش نیروی انسانی است.

امضا تفاهم نامه سازمان شیلات و سازمان فنی و حرفه ای

 

نبی الله خون میرزایی در برنامه صبح و گفتگو درخصوص اقدامات صورت گرفته در خصوص مهارت‌آموزی در حوزه شیلات گفت: برنامه داریم در هفته جاری تفاهم نامه همکاری میان سازمان شیلات ایران و سازمان فنی و حرفه‌ای امضاء کنیم تا از این طریق بتوانیم زمینه مهارت‌آموزی در حوزه شیلات را تقویت کنیم.

وی افزود: با امضاء این تفاهم‌نامه زمینه لازم برای آموزش نیروی انسانی فراهم خواهد شد.

رییس سازمان شیلات ایران با بیان اینکه آموزش و مهارت افزایی نیروی انسانی از برنامه‌های سازمان شیلات بشمار می‌رود، تاکید کرد: این سازمان همواره تلاش دارد تا تجربیات خود را به بخش خصوصی در این حوزه منتقل کند.

خون میرزایی عنوان کرد: سازمان شیلات و وزارت جهاد کشاورزی تاکید دارد که بهره‌وری مدیون مهارت و تخصص نیروی انسانی است بنابراین برای دستیابی به این هدف برنامه‌های متعددی را طراحی کرده است.

وی اضافه کرد: وزارت جهاد کشاورزی برنامه جدیدی تحت عنوان یاوران تولید را در دستور کار خود قرارداده که در این طرح بخش‌های تحقیقاتی این وزارتخانه مکلف شده‌اند تا تجربیات و دانش خود را به بهره برداران ارائه کنند.

*برگزاری کارگاه‌های آموزشی سالانه برای توانمندسازی نیروی انسانی

رییس سازمان شیلات ایران با بیان اینکه بیش از ۲۴۰ هزار نفر در حوزه شیلات و خدمات آن مشغول به فعالیت هستند، گفت: این سازمان در راستای توانمندسازی نیروی انسانی فعال در این حوزه اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی به صورت سالیانه کرده است.

خون میرزایی خاطرنشان کرد: همچنین این سازمان در راستای ارتقاء سطح توانمندسازی نیروی انسانی فعال در حوزه شیلات اقدام به برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی و همکاری با سازمان‌های بین المللی کرده است.

وی افزود: ما برنامه داریم تا دانش و تجربه بخش دولتی را به بخش خصوصی منتقل کنیم.

رییس سازمان شیلات ایران تاکید کرد: این سازمان همچنین برنامه‌هایی برای آموزش مشاغل خانگی در حوزه شیلات دارد.

منبع : صبح و گفت و گو


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]