امروز: يکشنبه 19 مرداد 1399

سال 1399

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 2143
بازدید دیروز: 4827
بازدید کل: 3666313

افراد آنلاین: 15

تاريخ انتشار: 01 مرداد 1399 - 07:46

معاون صید و بنادر ماهیگیری سازمان شیلات ایران به تصویب طرح تبدیل شناورهای بنزینی به گازوئیلی اشاره کرد و گفت: صیادان می‌توانند برای تبدیل شناورهای صیادی خود تسهیلات بانکی مورد نیاز خود را درخواست کنند.

طرح تبدیل شناورهای بنزینی به گازوئیلی در دستور کار قرار گرفت

سیدپرویز محبی درگفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:تسهیلات بانکی متناسب با بدنه شناورهای صیادی نوع  تیپ الگویی آن تدوین و تصویب شده است و با سود بانکی بین ۱۲ تا ۱۴ درصد به صیادان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

وی افزود:اعتبارات صیادی به بانک‌های عامل ابلاغ شده و در چارچوب آن می توانیم از صیادان حمایت کنیم.

محبی گفت:در سال جهش تولید هدف‌گذاری اجرای عملیات اجرایی و عمرانی در ۱۴ بندر صیادی کشور تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به افزایش قدرت موتور شناورها بر اساس درخواست اتحادیه آبزیان جنوب خوزستان اشاره کرد و گفت:با تشکیل کارگروه در آبادان یا تهران برای اجرایی شدن طرح افزایش قدرت موتور شناورها تصمیم‌گیری خواهد شد.

محبی افزود: در بحث بنادر صیادی استان خوزستان و به ویژه بندر آبادان با پیش‌بینی انجام شده و حمایت های نماینده های آبادان امید است در سال جهش تولید و در برنامه‌ ریزی‌های دیده شده بتوانیم پروژه را به طور کامل در اختیار صیادان قرار دهیم.

وی جامعه صیادان  کشور را ۱۴۱ هزار صیاد اعلام کرد و اظهار داشت: صیادان مستقیما از فعالیت‌های صید و صیادی امرار معاش می‌کنند و شاید نتوانیم با وضعیت ذخایر آبزیان تعداد آنها را افزایش دهیم.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]