امروز: شنبه 29 شهريور 1399

سال 1399

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 430
بازدید دیروز: 3682
بازدید کل: 3834093

افراد آنلاین: 22

تاريخ انتشار: 08 تير 1399 - 09:44

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، رییس سازمان شيلات ايران گفت: با تصويب در ستاد تنظيم بازار و دستور ويژه وزير جهاد كشاورزي خريد حمايتي محصولات پرورش ماهي در دريا آغاز مي‌شود.

آغاز خريد حمايتي محصولات پرورش ماهي در دريا

دكترنبي اله خون ميرزايي در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار صدا و سيما اظهار داشت: با تصويب در ستاد تنظيم بازار و دستور ويژه وزير جهاد كشاورزي خريد حمايتي محصولات پرورش ماهي در دريا آغاز مي‌شود. اميدواريم با آغاز اين خريد حمايتي از محصول انباشته شده در مزارع پرورش ماهي در دريا كاسته شود و توليدكنندگان از اين بابت متضرر نشوند.


وي افزود: با شيوع بيماري كوويد ۱۹ از دست رفتن بازار مصرف آبزيان در هتل‌ها، رستوران‌ها و مراكز گردشگري و همچنين مختل شدن صادرات، در حال حاضر بيش از ۱۵۰۰ تن محصول پرورش ماهي در دريا بصورت انباشته شده و روي دست توليدكنندگان مانده است كه با اين خريد حمايتي تلاش مي‌كنيم اين مشكل را برطرف كنيم.

رئيس سازمان شيلات ايران تاكيد كرد: آناليز قيمت خريد حمايتي متناسب با سايز و شرايط محصول تنظيم شده و تيم‌هاي كارشناسي سازمان شيلات ايران، معاونت توسعه صنايع و شركت پشتيباني امور دام در چارچوب توافقي كه با توليد كنندگان مي‌كنند قيمت را اعلام مي‌كند.

دكترخون ميرزايي ادامه داد: اميدواريم كه توافق به گونه‌اي باشد كه قيمت تنظيم شده رضايت توليدكنندگان را در پي داشته باشد و از بابت اين خريد حمايتي سود لازم را ببرند.
منبع : درگاه شیلات ایران

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]