امروز: شنبه 29 شهريور 1399

سال 1399

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 386
بازدید دیروز: 3682
بازدید کل: 3834049

افراد آنلاین: 13

تاريخ انتشار: 08 تير 1399 - 08:39

در نشست مشترک معاون و کارشناسان آبزی پروری شیلات بوشهر و نماینده مشاور طرح با نمایندگان متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک شیلاتی دیلم شمالی ابعاد مختلف اجرای طرح مورد بررسی قرار گرفت

2هزارتن میگوی پرورشی در شهرک شیلاتی دیلم تولید می شود.

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، در نشست مشترک معاون و کارشناسان آبزی پروری شیلات بوشهر و نماینده مشاور طرح با نمایندگان متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک شیلاتی دیلم شمالی ابعاد مختلف اجرای طرح مورد بررسی قرار گرفت .

 

در این نشست معاون آبزی پروری شیلات بوشهر پس از تشریح مقدمات انجام شده برای اجرای این طرح گفت : ۲۱ متقاضی سرمایه گذاری در شهرک شیلاتی دیلم شمالی که قبلاً انتخاب شده اند , همراه با ۶۰ سرمایه گذار جدید برای اجرای زیرساختها و مزارع پرورش میگو سازماندهی و عملیات اجرائی آن آغاز خواهد شد .

 

صغری اشرف با اشاره به سال جهش تولید و لزوم شتاب بخشی به توسعه زیرساخت های آبزی پروری در استان اظهار داشت : عملیات اجرائی این طرح با مشارکت ۸۱ متقاضی سرمایه گذاری در آن اجرا و زمینه تولید ۲ هزارتن میگو فراهم خواهد شد .

عباسعلی زنده بودی نماینده مشاور پارس پیاب نیز با تشریح نقشه اجرایی طرح عنوان کرد : مزارع این طرح ۵ هکتاری با سطح مفید ۳.۵ هکتار است و هر مزرعه شامل ۵ استخر ۰.۷ هکتاری و ۲ استخر نرسری خواهد بود.

زنده بودی افزود : با ذخیره سازی ۷۰ تا ۸۰ قطعه لارو در هر مترمربع امکان تولید ۷ تن در هکتار و ۲۵ تن در سال در هر مزرعه فراهم خواهد شد و طرح توجیه اقتصادی لازم را دارد


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]