امروز: پنجشنبه 12 تير 1399

سال 1399

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1373
بازدید دیروز: 5541
بازدید کل: 3478405

افراد آنلاین: 22

تاريخ انتشار: 06 آذر 1398 - 09:18

به گزارش روابط عمومی شیلات ، سهمیه بنزین برای صیادان اختصاص نیافته است و بسیاری ترجیح می‌دهند به دریا نروند، چون هزینه بیشتری باید برای سوخت شناور‌ها بپردازند.

رکود صید ماهی؛ صیادان بوشهری چشم انتظار تعیین سهمیه سوخت

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، در روز‌های اخیر با افزایش قیمت بنزین، بسیاری از صیادان بوشهری ترجیح می‌دهند به دریا نروند، چون هزینه بیشتری باید برای سوخت شناور‌ها بپردازند، درحالی‌که قیمت فروش ماهی افزایش پیدا نکرده است.

مدیر عامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی صیادی استان بوشهر گفت: حدود ۱۶۰۰ قایق صیادی مجوز شیلات برای ماهیگیری دارند که به علت گرانی بنزین فعالیتشان دچار رکود شده و صیادان تمایلی به ماهیگیری ندارند.

محمد کارگر افزود: از چند سال پیش که سهمیه‌بندی بنزین لغو شد، حواله سوخت شناور‌های صیادی نیز حذف شد و صیادان مجبور بودند بنزین را به نرخ آزاد خریداری کنند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای تامین بنزین مورد نیاز شناور‌های صیادی خاطرنشان کرد: پیگیری‌های زیادی از طرف مسئولان استان برای رفع این مشکل انجام شده و در این زمینه دیدار‌هایی با مسئولان سازمان شیلات، شرکت پخش فراورده‌های نفتی، فراکسیون دریایی مجلس و معاون وزیر جهاد کشاورزی داشته و مشکلات صیادان را مطرح و پیگیری کرده‌اند.

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]