امروز: پنجشنبه 12 تير 1399

سال 1399

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1360
بازدید دیروز: 5541
بازدید کل: 3478392

افراد آنلاین: 16

تاريخ انتشار: 06 آذر 1398 - 08:47

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، استقرار داره کل غله وخدمات بازرگانی دولتی استان بوشهر که از سال 1387 شمسی وفقط برای دو ماه وبه طور موقت در ساختمان مرکز آموزش صیادی شیلات بوشهر انجام شده بود باز هم تداوم خواهد یافت . 

راه اندازی مجددمرکز آموزش صیادی بوشهر شاید وقتی دیگر!

سال 87 وزمانی که اداره غله استان محل پیشین خوددر بلوار شهید چمران را جهت احداث محل جدید جایگاه نماز جمعه ترک کرد ، پیش بینی استقرار آن در مرکز آموزش صیادی شیلات در حالی که هیچ رابطه اداری بین دو دستگاه اجرایی حاکم نبود کمی دوراز ذهن به نظر می رسید اما با تصمیم استاندار وقت وموافقت دو ماهه رییس وقت سازمان شیلات ایران این موضوع رنگ واقعیت گرفت .

طی 11 سال اخیر نیز پیگیری زیاد مدیران شیلات بوشهر جهت تخلیه مرکز توسط اداره غله ، به دلیل عدم تامین محل دیگری جهت استقرار این اداره به جایی نرسیده وحتی در بلندمدت دور از ذهن به نظر می رسد. این در حالی ست که با وجود سازمان صنعت ومعدن وتجارت دستگاه متولی این اداره دراستان و وجود شرکت نسبتا متمول غله و خدمات بازرگانی دولتی کشور ، تامین محلی جهت استقرار این اداره به راحتی ممکن است اما همه بار به دوش شیلات تحمیل شده است .

اکنون شیلات که سال های متمادی ست پذیرای مهمانی ناخوانده با چالش جدیدی مواجه شده که ممکن است مقررات و قوانین جاری کشور به استقرار دائم و واگذاری این مرکز به اداره مذکور منجرشود . امری که عملا رویای شیلات به مشارکت با بخش غیر دولتی جهت راه اندازی مجدد مرکز آموزش صیادی سطح یک جنوب کشور را نقش بر آب خواهد کرد .


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]