امروز: پنجشنبه 12 تير 1399

سال 1399

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1592
بازدید دیروز: 5541
بازدید کل: 3478624

افراد آنلاین: 19

تاريخ انتشار: 29 مهر 1398 - 07:04

مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران، با اشاره به صادرات 550 میلیون دلار شیلات در سال گذشته، گفت: برگزاری نمایشگاه های بین المللی می تواند در این زمینه بسیار کارآمد باشد.

تاثیر مثبت برگزاری نمایشگاه ها بر صادرات 550 میلیون دلاری شیلات ایران

حسین زاده با اشاره به برگزاری ۳ نمایشگاه مرتبط با تولید داخل در روز ملی صادرات، گفت: در زمینه رونق بخشیدن به صادرات غیرنفتی، وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال جاری برنامه های ویژه ای دارد که از آن جمله می توان به برپایی نمایشگاه های بین المللی در زمینه های تولید داخل اشاره کرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: در همین رابطه، سه صنعت کیف و کفش، شیلات و تاسیسات ساختمانی در این ایام فرصت یافته اند تا با حضور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران به معرفی دستاوردهای خود به بازدیدکنندگان ایرانی و خارجی بپردازند.

حسین زاده به فرصت ایجاد شده برای فعالان این سه صنعت به منظور افزایش سهم صادرات خود اشاره کرد و اظهارداشت: صادرات چرم به صورت کیف، کفش، کاپشن، کمربند و ... سود قابل توجهی نسبت به صادرات چرم به صورت مواد خام دارد و ششمین نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته گام مهمی در این زمینه محسوب می شود.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از سویی دیگر توان داخلی در تولید ابزارآلات و تاسیسات صنعت ساختمانی ایران را مثال زدنی و قابل رقابت با کشورهای مطرح جهان توصیف کرد و تاکید داشت: این صنعت با افزایش میزان صادرات خود می تواند تاثیر بسزایی در رونق صادرات غیر نفتی داشته باشد و هجدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی این فرصت را در اختیار فعالان این حوزه قرار می دهد.

وی در پایان به صادرات 550 میلیون دلار شیلات در سال گذشته اشاره کرد و گفت: این صنعت نیز با استفاده از ابزارهای مختلف به منظور معرفی بیشتر خود به خریداران خارجی می تواند میزان صادراتش را افزایش دهد و برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری،غذاهای دریایی و صنایع وابسته اقدام مهمی در این عرصه تلقی می شود.

منبع : خبرگزاری برنا


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]