امروز: يکشنبه 19 مرداد 1399

سال 1399

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1936
بازدید دیروز: 4827
بازدید کل: 3666106

افراد آنلاین: 21

تاريخ انتشار: 20 مهر 1398 - 13:27

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، فرماندار تنگستان این شهرستان را قطب تولید آبزیان در عرصه میگو وماهی دانست و گفت: با توجه به ظرفیت‌های شیلاتی، سرمایه گذاری در حوزه ابزی‌پروری تنگستان افزایش می‌یابد.

سرمایه‌گذاری در حوزه ابزی‌پروری تنگستان افزایش می‌یابد

عبدالحسن رفیعی‌پور عصر امروز در جلسه کار گروه اشتغال ، اقتصاد مقاومتی و رونق تولید شهرستان تنگستان اظهارداشت :رونق تولید و اشتغال که واقعا نیاز به یک کار جهادی و پیگیری مستمر دارد با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی جامعه باید تلاش کنیم زمینه حضور بیش از پیش سرمایه گذاران را فراهم کنیم.

وی  با اشاره به اهمیت اشتغال و فراهم کردن زمینه‌های اشتغال پایدار خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه تنگستان دارای ظرفیت‌های بسیار خوب و خاصی در حوزه‌های شیلات ، صنعت ، کشاورزی و گردشگری است هرکدام از اینها ظرفیت‌ها بسیار خوب و قابل قبولی هستند که نیاز است مدیران مرتبط تلاش بیشتری برای ظرفیت سازی و تشویق سرمایه گذاران و فعال کردن واحدهای تولیدی غیرفعال را بعمل آورند.

فرماندار تنگستان تاکید کرد:باید زمینه‌هایی در شهرستان تنگستان فراهم کنیم که سرمایه گذاران بااطمینان خاطر ودلگرمی بیشتری برای سرمایه گذاری حضور یابند.

رئیس کارگروه اشتغال و رونق تولید تنگستان با اشاره به اینکه سرمایه گذاری بسیار خوبی در حوزه شیلات و آبزیان در شهرستان صورت گرفته و یا در حال انجام است افزود: امیدواریم با بهره برداری از این واحدهای تولیدی ضمن افزایش تولید، اشتغال‌زایی خوبی نیز صورت گیرد.

وی، تنگستان را قطب تولید آبزیان در عرصه میگو وماهی دانست و گفت: با توجه به ظرفیت‌های شیلاتی، سرمایه گذاری در حوزه ابزی‌پروری تنگستان افزایش می‌یابد.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]