امروز: يکشنبه 04 اسفند 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 28
بازدید دیروز: 487
بازدید کل: 3075944

افراد آنلاین: 2

تاريخ انتشار: 31 شهريور 1398 - 06:45

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، استاندار بوشهر با اشاره به مشاهده بیماری لکه سفید میگو در اراضی پرورشی استان بوشهر گفت: دستگاه‌های اجرایی بر اساس نیاز اداره کل شیلات استان بوشهر برای حل مشکل بیماری لکه سفید در مزارع پرورش میگو کمک و همراهی کنند.

مقابله با بیماری لکه سفید در مزارع پرورش میگوی استان بوشهر در اولویت قرار گیرد

عبدالکریم گراوند پیش از ظهرامروز در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان بوشهر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با اشاره به آیین نامه جدید قانون مدیریت بحران اظهار داشت: همه دستگاه‌های اجرایی نسبت به اجرای قانون جدید مدیریت بحران عنایت لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در قانون جدید بحران، استحکام لازم برای راهبری در مواقع بحران به خوبی مورد توجه قرار گرفته شده است تاکید کرد: ضروری است مدیران اجرایی ضمن حضور فعال در جلسات شورای مدیریت بحران، نسبت به اجرای قانون جدید تلاش و همکاری لازم کنند.

استاندار بوشهر انجام اقدامات پیشگیرانه در مدیریت بحران را ضروری خواند و گفت: بعد از پایان یک بحران هم نیاز است اقداماتی انجام شدو اما اولویت ما بر اجرای اقدامات پیشگیرانه است.

گراوند با تاکید در دسترسی بودن اعضای مدیریت بحران بیان کرد: مدیران عضو شورای مدیریت بحران باید تمام وقت در دسترس باشند و هیچ مدیری بدون هماهنگی با استانداری نباید استان را ترک کند.

وی با تاکید بر تشکیل مدیریت بحران در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی و فصل پاییز، به منظور آمادگی همه جانبه برای مقابله با حوادث احتمالی در فصل پاییز شورای مدیریت بحران شهرستانها تشکیل شود.

استاندار بوشهر با اشاره به شیوع بیماری لکه سفید که در مزارع پرورش میگو به وجود آمده است، افزود: همه دستگاه‌های اجرایی برای حل این مشکل با شیلات و دامپزشکی و سایر ادارات متولی امر همکاری داشته باشند.

گراوند تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی بر اساس نیاز اداره کل شیلات موظف هستند برای حل مشکل بیماری لکه سفید در مزارع میگو کمک و همراهی لازم داشته باشند.

منبع : تسنیم - بوشهرنظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]