امروز: دوشنبه 05 اسفند 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1009
بازدید دیروز: 4496
بازدید کل: 3081420

افراد آنلاین: 2

تاريخ انتشار: 10 شهريور 1398 - 06:09

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر با اشاره به راه‌اندازی میز خدمت مسئولان دستگاه‌های اجرایی در مصلی جمعه بوشهر گفت: در این برنامه علاوه بر مسئولان دستگاه‌های اجرایی معاونان استاندار بوشهر پاسخگوی مشکلات مردم هستند.

میز +خدمت مسئولان دستگاه‌های اجرایی در مصلای جمعه بوشهر تشکیل شد

حسن ابراهیمی صبح امروز در آئین برپایی میزخدمت در مصلای جمعه بوشهر با گرامیداشت 8 شهریور سالروز شهادت رجایی و باهنر و با بیان اینکه امروز  به مناسبت هفته دولت میز خدمت در مصلای جمعه بوشهر تشکیل شده است اظهار داشت: در میز خدمت  عمده مدیران دستگاه‌های اجرای موثر که ارباب و رجوع‌ و ملاقات شونده دارند دعوت شده است تا در این برنامه شرکت کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر با اشاره به پاسخگویی به مشکلات مردم گفت: در این برنامه علاوه بر مسئولان دستگاه‌های اجرایی معاونان استاندار بوشهر پاسخگوی مشکلات مردم هستند.

وی،با بیان این که مدیران دستگاه‌های اجرایی در میز خدمت به شکل تیمی و سازمانی حضور دارند خاطر نشان کرد: در این برنامه به که مناسبت هفته دولت برگزار شده عمده مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف بررسی و راهکارهای لازم برای تسریع در حل آنها ارائه می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر، اشتغال، عمران شهری و مسکن، کشاورزی و دیگر بخش‌ها را از عمده مسائل و مطالبات مردم در این میز خدمت دانست و تاکید کرد: در این میز خدمت مدیران دستگاه‌های اجرایی به همران معاونان با مردم ملاقات می‌کنند و مشکلات و سوالات آنان را بررسی و پاسخ می‌دهند.

ابراهیمی، با بیان اینکه بخشی از مشکلات مردم در این میز خدمت برطرف می‌شود خاطر نشان کرد: بخشی دیگر از مشکلات مردم هم در فرایند کوتاه بررسی، پیگیری و راهکارهای حل آنها ارائه می‌شود.

وی، با بیان این که تا حصول نتیجه، مشکلات ارائه شده پیگیری می‌شود گفت: در این راستا استاندار بوشهر بیش از 52 جلسه ملاقات عمومی داشته و 600 نفر از عموم مردم در مرکز استان و دیگر شهرستان‌ها با استاندار بوشهر ملاقات کردند که بخش عمده‌ای از مسائل و مشکلات 70 درصد   ملاقات شوندگان برطرف شده است.

منبع : تسنیم - بوشهر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]