امروز: دوشنبه 05 اسفند 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1000
بازدید دیروز: 4496
بازدید کل: 3081411

افراد آنلاین: 4

تاريخ انتشار: 06 شهريور 1398 - 07:02

 به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم تسریع در روند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان گفت: بانک‌های عامل استان بوشهر با فعالان صنعتی و تولیدی همکاری کنند.

روند سرمایه‌گذاری در استان بوشهر تسریع شود

عبدالکریم گراوند در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر اظهار داشت: باید تلاش شود تا تسهیلات مورد نیاز برای بخش تولید با سهولت در اختیار متقاضیان قرار گیرد و بانک‌ها در این زمینه همکاری کنند.

وی اضافه کرد: متاسفانه نظام اداری ما مشکلات بسیار زیادی دارد و استعلام‌ها و . . .فراوان است. دلیلی ندارد که استعلام‌ها ۱۵ روز یا چند ماه طول بکشد و بلکه استعلام‌ها باید هرچه سریع‌تر پاسخ داده شوند.

استاندار بوشهر با بیان این که در حوزه توسعه گلخانه‌ای و طرح‌های شیلاتی و . . . باید هرچه سریع‌تر نسبت به استعلام‌ها پاسخ داده شود، افزود: هنوز هم مردم از وضعیت سیستم اداری می ‌نالند و باید این روند سرعت بیشتری به خود بگیرد.

وی با بیان این که در درون یک دستگاه نباید استعلام‌ها تا این حد دست و پاگیر باشند، خاطرنشان کرد: همه مدیران باید در زمینه تسریع در کار مردم و توسعه سرمایه‌گذاری قدم بردارند و هر مدیری که نتواند کار کند را کنار می‌گذاریم.

 منبع : پرتال استانداری بوشهر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]