امروز: دوشنبه 05 اسفند 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1062
بازدید دیروز: 4496
بازدید کل: 3081473

افراد آنلاین: 1

تاريخ انتشار: 06 شهريور 1398 - 06:26

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، فرمانده حفاظت منابع آبزیان شیلات کشور گفت: به منظور ارتقاء توان عملیاتی ۲۰ فروند شناور پیشرفته برای حفاظت منابع آبزیان به تجهیزات شیلات استان بوشهر افزوده می‌شود.

اختصاص ۲۰ شناور برای حفاظت از منابع آبزی خلیج‌فارس

مراسم تکریم و معارفه فرمانده حفاظت منابع آبزیان شیلات استان بوشهر صبح امروز با حضور فرمانده دریابانی استان بوشهر، فرمانده حفاظت منابع آبزیان کشور و مدیرکل شیلات استان بوشهر برگزار شد

فرمانده دریابانی استان بوشهر در این مراسم با تاکید بر تلاش نیروهای دریابانی در حفاظت و صیانت آبراه بین‌المللی خلیج فارس اظهار داشت: مرزبانان با حفظ آمادگی عملیاتی، ارتقاء تعاملات و کاهش آسیب‌پذیری علاوه بر تأمین امنیت در راستای حفاظت از منابع آبزیان این نعمت و ثروت خدادی کشور عزیزمان تلاش می‌‌کنند.

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد با بیان اینکه استان بوشهر از امنیت کاملی برخوردار است افزود: امکانات و تجهیزات در پایگاه‌های دریابانی استان بوشهر ارتقاء یافته که شناورهای دریابانی امکان حضور تا اعماق مختلف آبهای خلیج فارس را دارند.

فرمانده حفاظت منابع آبزیان شیلات کشور هم با قدردانی از تلاش دریابانی در راستای حفاظت از این آبراه و برخورد با متخلفان خاطرنشان کرد: از مأموریت‌‌های اصلی این دستگاه حفاظت از منابع عظیم و ثروت عمومی و خدادادی در خلیج فارس است که با همکاری صیادان در این آبراه مهم گام‌های اساسی برداشته شد.

سرهنگ اکبر شاه ولی‌پور با تاکید بر حفاظت از ذخایر منابع آبزیان در خلیج فارس خاطرنشان کرد: به منظور ارتقاء توان عملیاتی 20 فروند شناور پیشرفته برای حفاظت منابع آبزیان به تجهیزات شیلات استان بوشهر افزوده می‌شود.

در این مراسم از خدمات سرهنگ رهام زارعی تقدیر و سرهنگ قدرت‌الله‌ حاتم‌وندبه عنوان فرمانده حفاظت منابع آبزیان شیلات استان بوشهر معرفی شد.

 

منبع : تسنیم - بوشهر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]