امروز: پنجشنبه 12 تير 1399

سال 1399

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1598
بازدید دیروز: 5541
بازدید کل: 3478630

افراد آنلاین: 19

تاريخ انتشار: 06 شهريور 1398 - 05:36

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر با بیان این که صید میگو در آبهای خلیج فارس محدوده استان بوشهر از اول مرداد آغاز شد گفت: بر اساس تصمیم‌گیری کارگروه تخصصی کمیته مدیریت صید استان بوشهرصید میگو از ۱۲ شهریور در آبهای استان بوشهر ممنوع می‌شود.

صید میگو از ۱۲ شهریور در آبهای استان بوشهر ممنوع می‌شود

منصور پاپری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهراز افزایش صید میگو در استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: صید میگو از 30 تیر برای قایق‌ها و اول مرداد برای لنج‌های صیادی در آب های استان بوشهر آزاد شد که میزان صید میگو امسال نسبت به سال گذشته افزایش دارد.

وی با بیان این که در 35 روز گذشته افزون بر یک‌هزار تن میگو در استان بوشهر صید شده است تصریح کرد:  صید 35 روز گذشته حدود 1080 تن است که میزان صید میگوی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 34 درصدی دارد.

معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر با اشاره به اینکه صیادان در مدت 35 روز سال قبل 810 تن میگو کرده بودند خاطر نشان کرد: در مجموع وضعیت صید میگو امسال بهبود یافته که رضایت صیادان و صاحبان شناورهای صیادی در پی داشته است.

پاپری با بیان اینکه زمان اعلام صید میگو در خلیج فارس بر اساس تحقیقات پژوهشکده میگو تعیین می‌شود تصریح کرد: برای جلوگیری از انقراض و پیشگیری از خسارت به ذخائر آبزیان،  با کاهش میزان صید لنج‌ها، صید میگو ممنوع می‌شود.

وی از ممنوعیت صید میگو در استان بوشهر از هفته آینده خبر داد و بیان کرد: بر اساس تصمیم‌گیری کارگروه تخصصی کمیته مدیریت صید استان بوشهرصید میگو از 12 شهریور در آبهای استان بوشهر ممنوع می‌شود .


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]