امروز: شنبه 28 دي 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 7313
بازدید دیروز: 2476
بازدید کل: 3057223

افراد آنلاین: 20

تاريخ انتشار: 19 مرداد 1398 - 06:05

استاندار بوشهر با بیان این که امسال سازه اسکله خورخان بردخون شهرستان دیر تکمیل می‌شود گفت: در سفر رییس جمهور ۱۵ میلیارد تومان برای ترمیم اسکله شهرستان دیر مصوب شد.

۱۵ میلیارد تومان برای ترمیم اسکله شهرستان دیر مصوب شد

عبدالکریم گراوند در بررسی طرح‌های عمرانی شهرستان دیر با قدردانی از تلاش نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، عسلویه و جم در مجلس در پیگیری مطالبات مردم و مسئولان اظهار داشت:  طرح راه سازی در محور  بردخون به دیر که کار مطالعاتی آن به پایان رسیده راهکارهای لازم برای عملیاتی شدن این پروژه مورد توجه قرار گرفته است.

وی، با اشاره به بررسی اسکله  خورخان بردخون افزود: با توجه به پیشرفت روند سازه‌ای آن و آغاز بتن‌ریزی ، ساختمان این اسکله امسال تکمیل می‌شود.

استاندار بوشهر با بیان این که از دو مسیر برای تامین اعتبار اسکله خورخان بردخون اقدام می‌شود گفت: علاوه بر تامین شش میلیارد تومان از محل اعتبارات شیلات کشور، 3 میلیارد تومان هم از محل سفر استانی رییس جمهور مصوب شده که در مجموع 9 میلیارد تومان امسال به این پروژه تزریق می‌شود.

گراوند، اسکله صیادی دیر را بزرگ ترین اسکله صیادی ایران دانست و تصریح کرد: این اسکله صیادی که برای مردم ایران شناخته شده و معروف به بزرگ ترین اسکله صیادی است دارای قدمتی بالای 20 سال است که نیاز به بازسازی و ترمیم دارد.

وی با بیان این که ترمیم اسکله صیادی دیر در دستور کار قرار گرفته است افزود: ترمیم اسکله شهرستان دیر که در توسعه دیر نقش مهمی دارد و از مطالبات مهم مردم است در سفر رئیس جمهور 15 میلیارد تومان مصوب شد که امسال 6 میلیارد تومان آن ابلاغ می‌شود.

 

منبع : روابط عمومی استانداری بوشهر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]