امروز: يکشنبه 04 اسفند 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 232
بازدید دیروز: 487
بازدید کل: 3076148

افراد آنلاین: 3

تاريخ انتشار: 16 مرداد 1398 - 05:46

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، مدیرعامل شهرک شیلاتی استان بوشهربا بیان این که شهرک شیلاتی این استان در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ هکتار در شهرستان گناوه عملیاتی شده گفت: در این شهرک به عنوان بزرگترین شهرک شیلاتی کشور بخش خصوصی افزون بر۴۱۴ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌کند.

۴۱۴ میلیارد تومان در بزرگترین شهرک شیلاتی کشور سرمایه‌گذاری می‌شود

احمد مرادی ظهرسه شنبه 15 مرداد در جریان سفر استاندار بوشهر در بررسی روند اجرایی شهرک شیلاتی  بندرریگ گناوه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گناوه با بیان این که در این سفر راهکارهای تسریع اجرای این شهرک بررسی شد اظهار داشت: با اجرای طرح برق رسانی به شهرک شیلاتی گناوه، زیرساخت‌های اجرای طرح پرورش آبزیان و میگو آغاز می‌شود.

وی، اجرای زیرساخت‌های لازم منوط به اجرای طرح برق رسانی دانست و تاکید کرد: استاندار بوشهر در این سفر بر اجرای هر چه سریع‌تر برق رسانی به شهرک شیلاتی بندرریگ گناوه تاکید کرد.

مدیرعامل شهرک شیلاتی استان بوشهر با بیان این که در شهرک شیلاتی یاد شده در دو بخش طرح‌ها توسط بخش خصوصی اجرا می‌شود گفت: در حوزه فراهم شدن فعالیت در این شهرک، بخش خصوصی 114 میلیارد تومان برای زیرساخت‌های مشترک سرمایه‌گذاری می‌کند.

مرادی زیرساخت‌های شهرک شیلاتی بندرریگ گناوه را شامل 2 اسکله، 34 کیلومتر کانال آبرسانی، 35 کیلومتر جاده اصلی و 2 پل و ساختمان اداری دانست و خاطر نشان کرد: در بخش تولید نیز، بخش خصوصی بیش از 300 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌کند که در مجموع با سرمایه‌گذاری 414 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در این شهرک شیلاتی تمام زیرساخت‌ها آن تامین می‌شود.

وی، با بیان این که در سفر رییس جمهور در سال قبل اجرای طرح برقرسانی به این شهرک تصویب شد تصریح کرد:شهرک یاد شده به عنوان بزرگترین شهرک شیلاتی کشور است که در زمینی به مساحت 3500 هکتار اجراء شده است.

مدیرعامل شهرک شیلاتی استان بوشهر اشتغال مستقیم این شهرک را 2400 نفر دانست و افزود: در این شهرک 50 مزرعه طراحی شده که هر مزرعه 50 هکتار است.

مرادی با بیان این که با تامین برق، شهرک شیلاتی بوشهر سال آینده وارد مدار تولید می‌شود افزود: با اجرای طرح برق رسانی در شهرک شیلاتی استان بوشهر، 50 درصد این پروژه مهم تولیدی و اشتغال‌زایی سال آینده و مابقی سال 1400 وارد مدار بهره‌برداری می‌شود.

وی بیان کرد: با افتتاح این شهرک شیلاتی امکان 2 بار تولید میگو در استان بوشهر فراهم می‌شود و سالانه افزون بر 22 هزار تا 24 هزار تن میگوی پرورشی تولید می‌شود.

استاندار بوشهر نیز در بررسی احداث بزرگترین شهرک شیلاتی کشور در شهرستان گناوه با بیان این که این شهرک توسط بخش خصوصی اجرایی و عملیاتی شده است گفت: تلاش می‌شود در تامین زیرساخت های مورد نیاز در شهرک شیلاتی  از جمله برقرسانی، به تولیدکنندگان و سرمایه گذاران کمک شود.

عبدالکریم گراوند ایجاد 2400 شغل را از ویژگی‌های شهرک شیلاتی استان بوشهر دانست و افزود:بر اساس برنامه زمان‌بندی انتظار می‌رود سال آینده این شهرک در مدار تولید قرار گیرد.نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]