امروز: شنبه 28 دي 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 7377
بازدید دیروز: 2476
بازدید کل: 3057287

افراد آنلاین: 19

تاريخ انتشار: 15 مرداد 1398 - 10:36

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، استاندار بوشهر با تاکید بر ایجاد طرح‌های برق‌رسانی در شهرک‌های شیلاتی و سایت‌های پرورش میگو استان بوشهر گفت: در این راستا ایجاد زیرساخت‌‌ها در شهرک‌های شیلاتی استان در اولویت برنامه‌ها است.

ایجاد زیرساخت‌‌ها در شهرک‌های شیلاتی استان بوشهر در اولویت برنامه‌ها است

عبدالکریم گراوند در نشست با مسئولان سازمان شیلات ایران در بوشهر با تاکید بر حمایت از توسعه سایت‌های پرورش آبزیان در استان بوشهر اظهار داشت: در این راستا شهرک شیلاتی در منطقه رودشور گناوه با همکاری بخش خصوصی عملیات اجرایی آن آغاز و کارهای خوبی انجام شده است.

وی، با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های شهرک‌های شیلاتی از ضروریات است افزود: زیرساخت شهرک شیلاتی رودشور گناوه با مشارکت بخش خصوصی در کوتاه‌ترین زمان انجام شده که نشان می‌دهد با واگذاری این نوع فعالیت‌ها به بخش خصوصی کار با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

استاندار بوشهر با قدردانی از فعالیت موفق بخش خصوصی در شهرک شیلاتی رودشور گناوه بیان کرد: برای بهره‌برداری زودتر از برنامه‌زمان‌بندی از این شهرک شیلاتی حجم ماشین‌الات 60 درصد اضافه می‌شود.

گراوندبا بیان اینکه شهرک شیلاتی رودشور گناوه نیاز به زیرساخت برق دارد خاطر نشان کرد: این شهرک شیلاتی به عنوان بزرگترین شهرک آبزی‌پروری کشور است که باید برای برقرسانی به این شهرک از هر کوششی فروگذاری نشود.

وی، با بیان اینکه نیروگاه 500 مگاواتی برق گناوه ظرفیت توسعه برای برقرسانی به شهرک شیلاتی دارد گفت: اگر برقرسانی به شهرک شیلاتی یاد نشده بر اساس برنامه زمان‌بندی انجام نشود روند فعالیت و تولید در این شهرک با مشکل مواجه می‌شود.

استاندار بوشهر بر همکاری همه جانبه برای تامین برق شهرک شیلاتی گناوه تاکید و تصریح کرد:علاوه بر شهرک شیلاتی رودشور گناوه، شهرک شیلات جزیره شیف عملیات اجرایی آن آغاز شده که برای 700 هکتار برنامه‌ریزی شده است.

گراوند با بیان اینکه در منطقه زیارت ساحلی هم کارهای مهمی در این عرصه شده است افزود: توسعه طرح‌های آبزی‌پروری در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است.

وی، با بیان این که از طرح‌های آبزی‌پروری استقبال قابل توجهی می‌شود خاطر نشان کرد: جامعه پیرامونی مناطق آبزی‌پروری استان بوشهر در اولویت سرمایه‌گذاری در این عرصه هستند.

استاندار بوشهر با تاکید بر تامین اعتبارات اسکله‌های در دست اجرا گفت: اعتبارات لازم برای تکمیل اسکله خورخان شهرستان دیر و اسکله جفره بوشهر تامین می‌شود.

 

منبع : روابط عمومی استانداری بوشهر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]