امروز: شنبه 28 دي 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 7450
بازدید دیروز: 2476
بازدید کل: 3057360

افراد آنلاین: 14

تاريخ انتشار: 26 تير 1398 - 06:03

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، رییس گروه امور صیادان سازمان شیلات ایران از تسهیل در اخذ گواهینامه های صیادی در راستای رفاه جامعه صیادی خبر داد.

تسهیل در اخذ گواهینامه های صیادی

رجایی از همکاری سازمان بنادر و دریانوردی با سازمان شیلات ایران برای تسهیلات بیشتر صیادان عزیز جهت اخذ گواهینامه های شایستگی دریانوردی صیادی و بازنگری دستورالعمل STCW-F خبر داد.

رجایی با اهمیت جامعه صیادی برای سازمان شیلات ایران گفت: خوشبختانه ناوگان صیادی کشور و به ویژه استان هرمزگان دست آوردهایی کم نظیر در حوزه های اقتصادی، ارزآوری، تولید، اشتغال، امنیت داشته و جلوه هایی از اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه تعاونی و اتحادیه های صیادی از اهمیت ویژه ای در پیشبرد اهداف جامعه صیادی و شیلات برخوردار هستند گفت: تعاونی و اتحادیه های صیادی در صورت داشتن شرایط و گرفتن مجوزهای لازم می توانند از امکانات آموزشی شیلات در شهرستانها استفاده نموده و در قبال آن تسهیلاتی را برای صیادان اعمال نمایند.

رجایی افزود: برای دوره های ملوان صیاد و کاربر موتورهای دریایی گواهینامه تحصیلی برای این دو سمت حذف و همچنین از کاهش طول دوره ملوان صیاد خبر داد.

رئیس گروه امور صیادان سازمان شیلات ایران همچنین افزود: از این پس کلیه صیادان در سمتهای ملوان صیادی، بدون نیاز به گذراندن دوره های ایمنی چهارگانه می توانند نسبت به تمدید گواهینامه خود اقدام نمائید.

وی افزود: تعاونی های صیادی طبق روال قبل نسبت به تکمیل مدارک و پرونده های صیادان با همکاری شیلات شهرستانها اقدام و پرونده ها به صورت یکجا توسط شیلات شهرستانها به مراکز آموزشی و صدور گواهینامه های دریانوردی تحویل گردد.

منبع : خبرگزاری مهر -بندرعباس


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]