امروز: يکشنبه 18 خرداد 1399

سال 1399

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 2788
بازدید دیروز: 3346
بازدید کل: 3375677

افراد آنلاین: 11

تاريخ انتشار: 17 فروردين 1398 - 05:24

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: در راستای یاری رسانی به مناطق سیل‌زده استان‌های مختلف، ۱۸ قایق تندرو و صیادی شیلات استان بوشهر آماده ارسال است.

۱۸ قایق تندرو و صیادی شیلات استان بوشهر برای یاری رسانی به سیل‌زدگان آماده است

عباسعلی زنده‌بودی در نشست با مسئولان اعضای ستاد بحران استان بوشهر با بیان اینکه جامعه صیادی و شیلاتی این استان از توانمندی بالایی برخوردار است اظهار داشت: تجهیزات شناوری و نیروهای انسانی متخصص و توانمند از ویژگی جامعه شیلاتی و صیادی استان بوشهر است.

وی با بیان این که  در راستای یاری رساندن  به مردم آسیب دیده و بحران زده، صیادان استان بوشهر از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کنند گفت: جامعه صیادی استان بوشهر در پهنه 937 کیلومتری خلیج فارس مستقر هستند که ضمن صیانت از مرزهای دریایی در یاری رساندن به آسیب دیدگان آماده باش هستند.

مدیرکل شیلات استان بوشهر از اعلام آمادگی، صیادان این استان برای کمک به سیل‌زدگان خبر داد و گفت: در راستای یاری رسانی به مناطق سیل‌زده استان‌های مختلف، 18 قایق تندرو و صیادی شیلات استان بوشهر آماده ارسال است.

زنده‌بودی بیان کرد: 5 قایق با تجهیزات امدادی در دیلم، 10 قایق صیادی در گناوه و 3 قایق تندرو حفاظت منابع آبزیان شیلات بوشهر آماده باش برای اعزام و ارائه خدمات لازم به آسیب دیدگان از سیل در استان‌های مختلف است.

منبع : تسنیم - بوشهر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]