امروز: شنبه 29 تير 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 2406
بازدید دیروز: 2110
بازدید کل: 2487955

افراد آنلاین: 13

تاريخ انتشار: 23 بهمن 1397 - 06:18

مدیرعامل شهرک شیلاتی استان بوشهر با بیان این که در سفر رییس جمهور به بوشهر عملیات اجرایی بزرگترین شهرک شیلاتی جنوب کشور آغاز می‌شود گفت: این شهرک در مدت ۲۲ ماه با سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیارد تومان بخش خصوصی ساخته و افتتاح می‌شود.

۳۰۰ میلیارد تومان در شهرک شیلاتی استان بوشهر سرمایه‌گذاری می‌شود

احمد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دربوشهربا بیان این که بزرگترین شهرک شیلاتی جنوب کشور در استان بوشهر ساخته می‌شود اظهار داشت: در سفر رییس جمهور به بوشهر با حضور وزیر جهاد کشاورزی عملیات اجرایی بزرگترین شهرک شیلاتی جنوب کشور در بندر ریگ شهرستان گناوه آغاز می‌شود.

وی، با بیان این که این پروژه با مشارکت بخش خصوصی ساخته می‌شود افزود: برای اجرای شهرک شیلاتی استان بوشهر 3هزار و 500 هکتار زمین تخصیص یافته که به 50 سرمایه‌گذاری واگذار شده است.

مدیرعامل شهرک شیلاتی استان بوشهر با اشاره به سرمایه‌گذاری 50 میلیارد تومانی در ایجاد زیرساخت‌‌های این شهرک گفت: در اجرای شهرک شیلاتی استان بوشهر 2 اسکله به طول بیش از یک کیلومتر، 34 کیلومتر کانال آب، 7 کیلومتر جاده اصلی و 21 کیلومتر جاده فرعی ساخته می‌شود.

مرادی از ساخت 12 پل بزرگ و کوچک در شهرک شیلاتی بوشهر خبر داد و بیان کرد: برای تولید و راه‌اندازی بخش‌های مختلف این شهرک 250 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌شود.

وی با اشاره به این که در مدت 22 ماه در مجموع با اعتبار 300 میلیارد تومان بزرگترین شهرک شیلاتی جنوب کشور ساخته و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد افزود: در پرورش میگو در این شهرک که از دانش روز و فناوری جدید استفاده می‌شود و تولید میگو 2 برابر نسبت به اراضی پرورش میگو معمولی افزایش دارد. 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]