امروز: سه شنبه 23 مهر 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1500
بازدید دیروز: 3857
بازدید کل: 2833159

افراد آنلاین: 10

تاريخ انتشار: 08 بهمن 1397 - 11:16

دومین جلسه کارگروه مشترک تفاهم نامه سازمان شیلات ایران و شرکت شهرک های کشاورزی با حضور معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران روز شنبه  مورخ 97/11/6  در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شد. 

دومین جلسه کارگروه مشترک تفاهم نامه سازمان شیلات ایران و شرکت شهرک های کشاورزی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، از مهم ترین موضوعاتی که  در این جلسه علاوه بر پیگیری مصوبات جلسه قبل مورد بحث و بررسی قرار گرفت می توان  به مواردی از جمله: گزارش روند مطالعات مجتمع های هفت گانه پرورش میگوی استان هرمزگان،گزارش روند اجرای مجتمع پرورش میگوی رودشور شمالی در استان بوشهر، گزارش روند اقدامات انجام شده در مجتمع های پرورش ماهی در دریا، گزارش روند اقدامات انجام شده در مجتمع های پرورش ماهی در آب شیرین، برنامه ایجاد مجتمع های پرورش میگوی استان های خوزستان و گلستان اشاره کرد.
بر اساس این گزارش در این جلسه با تداوم روند جاری موافقت شد و نظر به ضرورت فراهم شدن سایر اجزاء زنجیره تولید و عرضه (تامین نهاده ها، تسهیلات بانکی، هزینه ها و درآمدها، متولی ایجاد و نگهداری از تاسیسات آبی، تجهیزات برقی و مکانیکی، ...) مقرر شد از پذیرش تعهد اجرای شهرک های کشاورزی که فاقد سیمای روشنی از سایر اجزاء تولید و عرضه هستند خودداری شود.  
همچنین از سایر مصوبات این جلسه  سفر به استان های گیلان، مازندران و گلستان بازدید مشترکی از اراضی پشتیبانی قفس های دریایی بوده است. در ضمن بررسی موانع موجود، راهکارهای ورود موثر شرکت شهرک های کشاورزی به این عرصه تهیه و به جلسه آتی کارگروه ارائه شد.









نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]