امروز: دوشنبه 27 خرداد 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 2271
بازدید دیروز: 3066
بازدید کل: 2373807

افراد آنلاین: 15

تاريخ انتشار: 15 دي 1397 - 07:08

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به صید ۶۵ هزار تن انواع ابزیان در استان گفت: در این راستا ۳۰ درصد این آبزیان صادر و مابقی در بازارهای داخلی عرضه می‌شود.

۳۰ درصد آبزیان استان صادر می‌شود

عباسعلی زنده‌بودی ظهر امروز در آیین افتتاح و راه اندازی مرکز عرضه مستقیم آبزیان در بازارچه ماهی بوشهر با اشاره به اینکه این بازارچه با هدف  دسترسی همه مردم به ماهی و آبزیان خلیج فارس ایجاد شده اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که در بازار ماهی بوشهر پیش آمده بود با هماهنگی‌های صیادان، تعاونی و شرکت‌های صیادی بازارچه ماهی در بوشهر راه‌اندازی شد.

وی، با بیان اینکه انواع ماهی در این بازار عرضه می‌شود افزود: بیش از 29 نمونه ماهی در این بازارچه با قیمت هر کیلوگرم 4 هزار تومان تا 40 هزار تومان عرضه می‌شود که همه اقشار مردم بتوانند از محصولات خلیج فارس استفاده کنند.

مدیرکل شیلات استان بوشهر با بیان اینکه قیمت ماهی عرضه شده در بازارچه ماهی بیش از 30 درصد کمتر از بازار بوشهر است تصریح کرد: با وجود سردخانه‌های گوناگون امکان عرضه ماهی هر روز در بازارچه ماهی بوشهر فراهم است که اکنون بیش از 20 تن ماهی در سردخانه ذخیره شده است.

زنده‌بودی بیان کرد: امیدواریم با این بازارچه انتظارات مردم فراهم شود تا بتوانند از آبزیان خلیج فارس استفاده کنند.

وی با اشاره به صید افزون بر 65 هزار تن انواع  آبزیان در خلیج فارس استان بوشهر تصریح کرد: کشتی‌ها،  قایق‌ها و لنج‌های صیادی استان بوشهر سالانه 65 هزار تن انواع آبزیان ماکول و غیر موکول صید می‌کنند که حدود 30 تا 35 درصد آن صادر و مابقی در بازارهای داخلی عرضه می‌شود.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]