امروز: دوشنبه 27 خرداد 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 2269
بازدید دیروز: 3066
بازدید کل: 2373805

افراد آنلاین: 16

تاريخ انتشار: 15 دي 1397 - 06:39

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: در راستای تامین ماهی مردم بوشهر با قیمت مناسب، بازارچه آبزیان در مرکز استان راه‌اندازی شد و این بازار در تمامی شهرستان‌های این استان ایجاد می‌شود.

 بازارچه ماهی در بوشهر راه‌اندازی شد

مجید خورشیدی در آیین افتتاح بازارچه ماهی و آبزیان بوشهر با بیان اینکه مردم بوشهر از قیمت ماهی گلایه‌مند هستند اظهار داشت: مردم استان بوشهر انتظار دارند که در کنار آبراه خلیج فارس دسترسی به آبزیان با قیمت مناسب داشته باشند و در این راستا ایجاد بازارچه‌های توزیع آبزیان از جمله ماهی در دستور کار قرار گرفت.

وی، با بیان اینکه بازارچه ماهی با همکاری شیلات، اتحادیه تعاونی صیادان و شرکت‌های مختلف صیادی ایجاد شده افزود: با این اقدام قیمت فروش ماهی به شهروندان پایین‌تر از نرخ بازار عرضه می‌شود که بر اساس برنامه‌ریزی برای دسترسی مردم به ماهی، قیمت‌ها هر روز کاهش می‌یابد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه بازارچه ماهی با استقبال مردم بوشهر مواجه شده گفت: پیش بینی می‌شود با اطلاع رسانی، مردم بتوانند ماهی و سایر مایحتاج غذایی خود را از این بازارچه تهیه کنند.

خورشیدی، با بیان اینکه قیمت انواع آبزیان در بازارچه ماهی نسبت به بازار بوشهر کمتر است افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در تمامی شهرستان‌های استان بوشهر بازارچه ماهی ایجاد می‌شود.

وی، با تاکید بر عرضه صید، لنج‌داران و کشتی‌های صیادی به بازار فروش خاطر نشان کرد: صید آبزیان صیادان باید در بازار ماهی شهرهای استان بوشهر عرضه شود و انتقال صید به دیگر استان‌ها از طریق گلوگاه‌های انتظامی در راستای تامین نیاز مردم کنترل می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: باید انتظارات مردم استان بوشهر در راستای تامین ماهی و دیگر آبزیان با قیمت پایین‌تر از بازار محقق شود که راه‌اندازی بازارچه ماهی در این راستا است.

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]