امروز: دوشنبه 27 خرداد 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 2260
بازدید دیروز: 3066
بازدید کل: 2373796

افراد آنلاین: 15

تاريخ انتشار: 15 دي 1397 - 06:12

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ، استاندار بوشهر با بیان این که تولید میگوی پرورشی امسال به ۲۱ هزار تن در استان بوشهر افزایش یافت گفت: بر اساس ظرفیت‌ها و برنامه‌ریزی انجام شده تولید این محصول پرورشی دریایی در این استان تا ۱۰۰ هزار تن در سال افزایش می‌یابد.

تولید میگوی پرورشی در استان بوشهر به ۱۰۰ هزار تن در سال افزایش می‌یابد

عبدالکریم گراوند در نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان بوشهر  با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم با تاکید بر ظرفیت روستاهای استان بوشهر در عرصه اشتغال و اقتصاد  اظهار داشت: استان بوشهر در راستای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی امسال بالاترین جذب در کشور داشته است که نیازمند پرداخت اعتبارات این بخش در مراحلی بعدی است.

وی با اشاره به ظرفیت آبزی پروری درسواحل استان بوشهر بیان کرد : با توسعه آبزی پروری واستفاده ازشیوه های مدرن ضمن افزایش راندمان تولید درهرهکتارزمینه اشتغال دراین عرصه بهبود می یابد. استاندار بوشهر با بیان این که تولید میگوی پرورشی استان به 21 هزارتن دراستان بوشهرافزایش یافت گفت : براساس ظرفیت ها وبرنامه ریزی انجام شده ، تولید این محصول پرورشی دریایی دراین استان تا 100 هزارتن درسال افزایش می یابد . 

گراوندبا تاکید بربهره جستن ازظرفیت آبزی پروری درنقاط ساحلی استان دراجرای طرح اشتغال زایی خاطر  نشان کرد : یکی ازمزیت های استان بوشهر طرح های شیلاتی است که باید ازاین قابلیت بیشتراستفاده شود.

منبع : تسنیم . بوشهر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]