امروز: شنبه 29 تير 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 2346
بازدید دیروز: 2110
بازدید کل: 2487895

افراد آنلاین: 13

تاريخ انتشار: 24 آذر 1397 - 10:11

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ،رییس اداره توسعه میگوی شیلات استان بوشهر از برداشت ۲۰ هزار تن میگو از استخرهای پرورشی خبرداد و گفت: با اجرای طرح بهینه سازی در عملیات پرورشی، تولید میگو در استان بوشهر از ۲۰ هزار تن فراتر رفت.

تولید میگو از اراضی پرورشی استان بوشهر از ۲۰ هزار تن فراتر رفت

ناصر میرشکاری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم دربوشهر، با بیان اینکه امسال 4 هزار و 804 هکتار اراضی ساحلی برای پرورش میگو اختصاص یافت اظهار داشت: این اراضی در 10 سایت پرورش میگو  نوار ساحلی استان بوشهر طراحی شده که 1.6 میلیارد قطعه بچه میگوی وانامی در استخرهای پرورشی ذخیره شد.

رییس اداره توسعه میگوی شیلات استان بوشهر با بیان اینکه اراضی پرورش میگو در 289 مزرعه مستقر است افزود: در هر مزرعه پرورش میگو 8 نفر به صورت مستقیم فعالیت می‌کنند که در کنار آن،  اشتغال‌هایی در حوزه کارگاه‌های فرآوری و صادرات ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به برداشت میگو از مهرماه امسال تصریح کرد: در این استخرهای پرورشی پیش بینی تولید 18 هزار تن میگو شد که اکنون از 20 هزار تن فراتر رفته است.

میرشکاری با بیان اینکه بیش از 95 درصد میگوهای استخرهای پرورشی برداشت شده است خاطر نشان کرد: تاکنون 20 هزار و 21 تن میگو از استخرهای پرورشی در سطح 4 هزار و 640 هکتار برداشت شده است که پیش بینی می‌شود تا پایان آذرماه به 21 هزار تن برسد.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]