امروز: يکشنبه 18 خرداد 1399

سال 1399

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 2677
بازدید دیروز: 3346
بازدید کل: 3375566

افراد آنلاین: 6

تاريخ انتشار: 15 آذر 1397 - 09:11

رییس اداره توسعه میگوی شیلات استان بوشهر از برداشت 85 درصدی میگو از استخرهای پرورشی استان  خبرداد و گفت: تاکنون 18 هزار و ۳00 تن میگو از 4 هزار و 400هکتار استخرهای پرورشی استان بوشهر برداشت شده است.

رییس اداره توسعه میگوی شیلات استان بوشهر از برداشت 85 درصدی میگو از استخرهای پرورشی استان  خبرداد

ناصر میرشکاری رییس اداره توسعه میگوی شیلات استان بوشهر به روابط عمومی شیلات گفت،  که طرح پرورش میگو  در 6شهرستان‌ ساحلی  استان بوشهر اجرا شده است اظهار داشت: از 10 شهرستان استان بوشهر 8 شهرستان دارای ساحل است که پروژه‌های پرورش میگو در نقاط شهری و روستایی این شهرستان‌ها اجرا شده است.

وی با بیان این که امسال 4 هزار و 722 هکتار از اراضی ساحلی استان بوشهر به پرورش میگو اختصاص یافته است گفت: این اراضی در 10 سایت پرورش میگو طراحی شده که  اردیبهشت، خرداد و تیر امسال 1.6 میلیارد قطعه بچه میگو برای پرورش در استخرهای پرورشی ذخیره سازی شد.

رییس اداره توسعه میگوی شیلات استان بوشهر ازبرداشت میگوی پرورشی از استخرهای پرورشی خبرداد و بیان کرد:  امسال خوشبختانه بیماری در اراضی پرورش میگو مشاهده نشد و تاکنون 85درصد میگوهای استخرها برداشت شده است.

میرشکاری افزود: تاکنون 18 هزار و 300 تن میگو از استخرهای پرورشی استان بوشهر برداشت شده که پیش بینی می‌شود تا پایان آذرماه از مرز20 هزار تن بگذرد.

وی با بیان این که در 220 مزرعه برداشت میگوی پرورشی انجام شده گفت: تنها در مزارع پرورش میگوی مند و بردستان برداشت به صورت کامل انجام نشده که تا 10 روز آینده برداشت میگو از استخرهای پرورشی پایان می‌یابد.

رییس اداره توسعه میگوی شیلات استان بوشهر از صادرات میگوی پرورشی خبرداد و بیان کرد: تاکنون 80 درصد میگوی پرورشی استان بوشهر به کشورهای چین، قطر، دبی، کویت و دیگر کشورهای آسیایی به صورت تازه و بسته‌بندی صادر شده است.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]