امروز: يکشنبه 01 ارديبهشت 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1065
بازدید دیروز: 2972
بازدید کل: 2154383

افراد آنلاین: 16

تاريخ انتشار: 29 مهر 1397 - 07:15

به گزارش روابط عمومی شیلات استان ،فرماندار دیر گفت: تعمیر و تجهیز اسکله صیادی دیر و سرعت بخشی به احداث و تکمیل موج شکن بردخون اعتبار ملی نیاز دارد.

اسکله صیادی دیر و بردخون نیاز به اعتبار ملی دارد

حمزه اعتماد در نشست با معاون شیلات کشور در دیر افزود: عملیات اجرایی اسکله و موج شکن خورخان بردخون با کمک نفت و شیلات در دولت تدبیر و امید آغاز شد.
وی اضافه کرد: برای سرعت بخشی به این طرح ملی و تکمیل آن نیاز به اعتبار ملی است تا دغدغه مردم بخش بردخون هرچه زودتر برطرف شود.
فرمانداردیر اظهار داشت: تاکنون 10 میلیاردریال از اعتبارات شهرستان برای اسکله، مرزبانی و انتقال برق خورخان بردخون هزینه شده است.
وی ادامه داد: برای تعمیر و تجهیز اسکله صیادی دیر اعتبار شهرستان به تنهایی کافی نیست و نیاز به اعتبار ویژه ملی دارد.
اعتماد در ارتباط با صید غیرمجاز ترال بیان کرد: صید غیر مجاز ترال(کف روب) توسط شماری از صیادان غیربومی موجب گلایه و اعتراض صیادان شهرستان شده است.
وی گفت: با این شیوه صید در فصل صید ممنوع ضربه بزرگ و خطرناکی به ذخایر آبزیان دریایی و ادوات صیادان وارد می کند و مجازات شناورهای متخلف توسط شیلات باید تشدید شود.
فرماندار دیر یادآورشد: با توجه به مسافت طولانی تا رسیدن به صیدگاه و قدرت پایین موتور قایق های صیادی این شهرستان، صیادان خواستار مجوز افزایش قدرت این شناورها هستند.
وی بیان کرد: تامین سوخت و افزایش نیروی حراست آبزیان دریایی شیلات از خواسته های جامعه صیادی است که با نیروی اندک نمی توانند با افراد متخلف در دریا مقابله کنند.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]