امروز: سه شنبه 23 مهر 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 1525
بازدید دیروز: 3857
بازدید کل: 2833184

افراد آنلاین: 10

تاريخ انتشار: 10 شهريور 1397 - 11:06

معاون شیلات استان بوشهر با اشاره به پایان صید میگو از ۱۲ شهریور گفت: صیادان تاکنون ۸۰۴ تن میگو در ابهای استان بوشهر صید کرده‌اند که کاهش ۵۲ درصدی نسبت به سال قبل دارد.

۸۰۴ تن میگو در آبهای استان بوشهر صید شد

عباس آهنگر مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دربوشهربا اشاره به اینکه صید میگو از 3 مرداد در استان بوشهر آغاز شد اظهار داشت: در فصل صید میگو برای 280 قایق و 363 لنج مجوز  صید صادر شد که بیش از 10 هزار صیاد در این عرصه فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به کاهش صید میگو خاطر نشان کرد: صیادان استان بوشهر سال قبل در مدت 33 روز یک‌هزار 676 تن میگو صید کردند که این میزان امسال به 804 تن کاهش یافته است.

معاون شیلات استان بوشهر با اشاره به کاهش 52 درصدی صید میگو تصریح کرد: صید میگو امسال نسبت به میانگین پنج ساله 47 درصد کاهش دارد.

آهنگرمقدم با بیان اینکه علت کاهش صید پژوهشکده میگو با اجرای طرح‌های تحقیقاتی اعلام می‌کند گفت: شرایط جوی و صید بی رویه که سبب کاهش مولدها می‌شود دراین زمینه بی تاثیر نیست.

وی از ممنوع شدن صید میگو در استان بوشهر خبرداد و افزود:  با توجه به نتایج گشت‌های تحقیقاتی پژوهشکده میگو، صید این آبزی از دوشنبه 12 شهریور درآب‌های ساحلی این استان ممنوع می‌شود. 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]