امروز: يکشنبه 01 ارديبهشت 1398

سال 1398

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 962
بازدید دیروز: 2972
بازدید کل: 2154280

افراد آنلاین: 23

تاريخ انتشار: 14 مرداد 1397 - 08:39

معاون آبزی پروری شیلات استان بوشهر با اشاره به اجرای پروژه ۲۰ هزار تنی پرورش ماهی در قفس در آبهای استان گفت: در اجرای فاز نخست این پروژه امسال ۲ هزار و ۲۰۰ تن ماهی‌ «سی‌باس» برداشت می‌شود.

۲۲۰۰ تن ماهی پرورشی از استان بوشهر برداشت می‌شود

صغری اشرف در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درتنگستان با اشاره به اجرای پروژه پرورش ماهی در قفس در آب های خلیج فارس محدوده استان بوشهر اظهار داشت: این پروژه با مشارکت بنیاد مستضعفان سال قبل با ظرفیت سالانه 20 هزار تن  در منطقه چاه پهن تنگستان عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی با بیان این که در فاز نخست 12 قفس در آب های این منطقه نصب شد افزود: فاز نخست پروژه  پرورش ماهی در قفس با ظرفیت 2 هزار 200 تن در سال و اعتبار 140 میلیارد تومان آغاز و 12 قفس برای پرورش ماهی سی‌باس در آب‌های خلیج فارس نصب شده است.

معاون آبزی پروری شیلات استان بوشهر از برداشت نخستین ماهیان پرورشی تا آذر ماه امسال خبرداد و بیان کرد: پس از رسیدن وزن ماهیان پرورشی به 700 گرم تا یک کیلوگرم برداشت ماهیان از آذرماه امسال آغاز می‌شود.

اشرف با بیان این که قفس‌های پرورش ماهی در عمق 35 متری خلیج فارس و در فاصله 8.4 مایلی ساحل نصب شده افزود:  در اجرای این پروژه اکنون زمینه اشتغال 50 نفر فراهم است که با تکمیل این پروژه امکان اشتغال یک هزار نفر مهیا می‌شود.

وی تولید بچه ماهی سی‌باس در بوشهر خبرداد و  خاطر نشان کرد: برای تولید بچه ماهی، عمل آوری، بسته بندی و صادرات آن برنامه‌‌ریزی لازم انجام شده است.

معاون شیلات استان بوشهر با اشاره به تولید ماهی پرورشی در استان بوشهر در برنامه ششم توسعه گفت: با اجرایی شدن طرح‌های مورد نظر تا پایان برنامه ششم توسعه تولید ماهی پرورشی در استان بوشهر سالانه به 50 هزار تن افزایش می‌یابد.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]