امروز: چهارشنبه 24 مرداد 1397

سال 1397

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد شیلات استان بوشهر چگونه است؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 657
بازدید دیروز: 2150
بازدید کل: 1300021

افراد آنلاین: 10

تاريخ انتشار: 16 بهمن 1396 - 00:28

پست های سازمانی

پست های سازمانی

 

 

             
 کارکنان اداره کل شیلات استان بوشهر    
             
مرکز فعالیت ردیف  نام و نام خانوادگی محل خدمت شغل  
حوزه مدیریت  1 عباسعلی زنده بودی ستاد مدیرکل  
2 محمد تخشا ستاد معاون برنامه ریزی  
3 صغری اشرف ستاد معاون آبزی پروری  
4 عباس آهنگر مقدم ستاد معاون صید و بنادر ماهیگیری  
5 علیرضا زائری ستاد مسئول دفتر مدیر کل  
6 سعید احمدرضایی ستاد مسئول نمایندگی دفتر ولی فقیه  
7 ابراهیم بشارده ستاد رئیس اداره فنی و مهندسی  
8 سید جمال الدین ایرانمحبوب ستاد مدیریت پروژه ها  
9 ماشاالله ابراهیمی ستاد تاسیسات برق و طراحی پروژه ها  
10 محمدرضا لاوری ستاد تهیه و برآورد انالیزهای پروژه های عمرانی  
حراست  11 علی بازدار ستاد رئیس اداره حراست  
12 یاسر سلیمانی فرد ستاد مسئول حفاظت فیزیکی   
13 حسین بحرینی ستاد مسئول فناوری اطلاعات   
14 عزت پیمان ستاد دبیر خانه و بایگان حراست  
15 علی نوذری ستاد نگهبان  
16 اسماعیل اردست ستاد نگهبان  
17 محمد علی شادمهر ستاد نگهبان  
18 خضر زارعی ستاد نگهبان  
19 محمد جواد پاسیار ستاد نگهبان  
20 عبدالرسول برزویی ستاد نگهبان  
گروه راهبری توسعه مدیریت و فناوری اطلاعات   21 حیدر امیری ستاد رئیس گروه راهبری توسعه مدیریت و فناوری اطلاعات  
22 عبدالمجید اصلانی ستاد کارشناس وب سایت اداره کل  
24 سعید گودرزی ستاد پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری سیستم های رایانه ای  
روابط عمومی  25 اردشیر یاراحمدی ستاد رئیس اداره روابط عمومی ، هماهنگی امور شهرستان ها  
26 اکبر غریبی ستاد کارشناس مسئول روابط عمومی  
27 مریم کهفی زاده ستاد امور قراردادها  
28 سعید سرتلیان ستاد دفتر ارتباطات مردمی ، دفتر مدیرکل  
             
             
             
مرکز فعالیت ردیف  نام و نام خانوادگی محل خدمت شغل   
بازرسی و ارزیابی عملکرد  29 بهزاد حیدری ستاد مسئول بازرسی و ارزیابی عملکرد  
30 عبدالمجید مسکی زاده ستاد ثبت اطلاعات در سامانه های مختلف تحت نظارت بازرسی  
اداره اموراداری ، رفاه و پشتیبانی 31 داریوش زارعی ستاد رئیس اداره امور اداری ، رفاه و پشتیبانی  
32 مجید آزاد مهر ستاد مسئول بازنشستگی و امور رفاهی  
33 فرشته حیات ستاد مسئول آموزش و مشاور امور بانوان  
34 هاله انصاری ستاد کارشناس صدور احکام کارگزینی و آمار واطلاعات  
  35        
بایگانی و دبیرخانه  40 ابراهیم مطوریان ستاد مسئول دبیرخانه  
41 علیرضا پیش بین ستاد کارشناس دبیرخانه  
42 رضا زهیر نصاری ستاد انتشارات  
43 مسعود نخعی ستاد مسئول بایگانی ، کارکردها   
44 عاطفه اسماعیلی فرد ستاد کارشناس بایگان و شبکه دولت  
امور حقوقی 45 نسرین شهبازی ستاد مسئول حقوقی  
46 هوشنگ رضایی ستاد نظارت بر کلیه پرونده های حقوقی، مسئول تنظیم دادخواست و لوایح  
47 محمدرضا معصومی ستاد مستندسازی اموال ، تهیه و تنظیم پرونده حقوقی و ارجاع به دادگستری  
48 سمیه محمد طاهری ستاد مسئول پرونده های کفیری در امور حقوقی  
49 منصور خضرنژاد ستاد کارشناس واگذاری های دولتی و بایگان حقوقی  
گروه برنامه و بودجه  50 غلامرضا مشایخی ستاد رئیس گروه برنامه ریزی و بودجه  
51 محسن برازجانیان ستاد تهیه و تدوین آمار و اطلاعات زیر بخش شیلات   
52 زینب نیدی ستاد تدوین برنامه ها کوتاه ، میان و بلند مدت برنامه ریزی   
53 مسعود بهنیا ستاد بررسی توجیه فنی ، اقتصادی و مالی طرح های تولیدی شیلات ، تسهیلات  
54 مهدی صالحی زاده ستاد بایگان و انجام امور اداری   
             
             
             
             
مرکز فعالیت ردیف  نام و نام خانوادگی محل خدمت شغل  
اداره امور مالی و ذیحسابی 55 مجید بهرامی ستاد رئیس اداره امور مالی و ذیحسابی  
56 اسماعیل علیباشی ستاد معاون امور مالی  
57 عبدالحمید انگالی ستاد کنترل و نظارت اعتبارات جاری و تملک  
58 یعقوب قاسمی ستاد ممیزی اسناد طرح تملک   
59 رضا سیاوشی ستاد بودجه و اعتبارات  
60 رضا بلالی ستاد ممیزی اسناد جاری  
61 جمشید دریانوردی ستاد صدور اسناد جاری  
62 غلامرضا نعمتی ستاد امور بانکی   
63 عبدالصادق عباسی مجد ستاد کارشناس اموال  
64 علی حیاتی ستاد کارشناس بیمه   
65 رویا گرگین ستاد کارشناس حقوق و دستمزد  
66 عبدالحسین مظلوم زاده  ستاد انبار دار و بایگان امور مالی  
خدمات عمومی 67 خداداد پاینده ستاد مسئول خدمات  
68 جعفر معرفی ستاد تهیه و تنظیم اسناد خرید در سامانه و رایانه ، مسئول مهمانسرا  
69 حجت مرشدی ستاد راننده  
70 محمد دشتی پور آزاد ستاد امور خدماتی ،آبدارچی   
71 محسن محمدی باغملایی ستاد کارپرداز و راننده  
72 عبدالرضا حسین پور ستاد راننده  
73 حسن محمد کاظمی ستاد امور خدماتی ، فضای سبز   
74 جعفر فولادی ستاد امور دفتری آبزی پروری  
75 رسول مهر افشاری ستاد امور خدماتی ، آبدار چی  
گروه فرآوری و بهبود کیفیت 76 اصغر دشتی زاده ستاد رئیس گروه فرآوری، بررسی کیفیت آبزیان، صادرات آبزیان  
گروه پایش و توسعه بازار 77 عبدالحسن تنگستانی ستاد رئیس گروه پایش و صنایع شیلاتی و توسعه بازار  
78        
گروه ترویج آبزی پروری و مهندسی آبزیان 78 داریوش نجفی ستاد نیاز سنجی آموزشی صیادان،برگزاری دوره های آموزشی صیادان ،   
79 اسماعیل ظریف فرد ستاد نیاز سنجی آموزشی آبزی پروران ،برگزاری دوره های آموزشی آبزی پروران ،   
گروه پایش و بهسازی منابع دریایی 80 غلامرضا جعفر ابراهیمی ستاد رئیس گروه پایش و بهسازی منابع دریایی  
81 سید عزیزالله مهدوی ستاد ترمیم و بهسازی زیستگاه های مصنوعی ، آمار و اطلاعات تخلفات صیادی  
گروه امور صید 82 منصور پاپری ستاد رئیس گروه امور صید  
83 عبدالرضا پزشکی ستاد نقل و انتقال شناورها ، بررسی پروانه صید شناورها  
84 ولید صفری ستاد امور هماهنگ کننده معاون صید و بنادر ماهیگیری  
85 سهراب قاسم زاده ستاد مسئول آمار صید   
86 فاطمه گرگانی فیروز جاه ستاد مسئول ثبت آمار صید  
گروه مرکز بنادر ماهیگیری 87 بیژن ساسانی پور ستاد رئیس گروه بنادر ماهیگیری، اصل 144 قانون اساسی،   
88 حسین شادکامی ستاد ترویج روش های نوین صید   
             
مرکز فعالیت ردیف  نام و نام خانوادگی محل خدمت شغل مورد تصدی  
گروه امور اجتماعی و رفاهی صیادان 89 محمد زارعی ستاد رئیس گروه امور اجتماعی و رفاه صیادان  
90 سید ضیا مصلح ستاد بررسی های اقتصادی صید، مسئول مرکز آموزش صیادی  
91 احمد زائری ستاد امور ترویجی، رابط شیلات با تعاونی های صیادی، گروه مروج صیادان  
گروه توسعه آبزیان آبهای داخلی 92 ماندانا شمسی زاده ستاد رئیس گروه و بررسی سایر آبزیان به جز میگو در آب های نامتعارف  
گروه امور میگو 94 ناصر میرشکاری ستاد رئیس گروه امور میگو  
95 علی قوام پور س مطالعات پروژه های آبزی پروری  
96 اسماعیل عاشوری ستاد بازسازی ذخایر، نظارت مستقیم بر تکثیر میگو در استان  
97 علی عبد امامی ستاد نظارت بر تولید و پرورش غذاهای زنده میگو  
گروه پرورش ماهی در سیستم قفس 98 طیبه دهاز  ستاد بررسی مکان های مستعد برای پرورش ماهی در قفس، توجیه سرمایه گذاران در بخش پرورش ماهی در قفس  
100 حامد رضایی ستاد  بررسی مکان های مستعد برای پرورش ماهی در قفس، توجیه سرمایه گذاران در بخش پرورش ماهی در قفس  
یگان حفاظت  101 غلامرضا آقاجری زاده ستاد معاون یگان  
102 نادر سرتلیان ستاد راننده  
103 علی حسنی ستاد کارپرادز یگان  
اداره پیشگیری یگان 104 حسین درشته خواه ستاد امور اداری یگان  
105 نجف پیروز فر ستاد   امور مخابرات یگان  
106 غلامرضا امیدی ستاد امورمخابراتی یگان  
اداره طرح های عملیاتی یگان 107 سید علی عسکر هاشمی ستاد مسئول اداره ،تعمیرکار موتورهای دریایی  
108 علیرضا مظفری ستاد   امور مخابرات یگان  
109 ماشاالله فولادی ستاد مسئول مخابرات دریایی یگان  
110 احمدشاکر ستاد انبار دار و ماموریت دریایی یگان  
111 عبدالکریم صداقت ستاد منشی دفتر فرماندهی یگان  
             
             
             
مرکز فعالیت ردیف  نام و نام خانوادگی محل خدمت شغل   
بندر مرکزی جلالی و شیلات شهرستان بوشهر 112 حسن احمدی شهرستان  بوشهر مدیر بندر مرکزی جلالی و شیلات شهرستان بوشهر  
113 نصرت مرحمتی شهرستان  بوشهر دبیرخانه و بایگان  
114 عبدالرحمن ایزدپرست شهرستان  بوشهر رابط روابط عمومی -   
115 محمدرضا بازیار شهرستان  بوشهر اجرای امورات صیادان (نقل و انتقال شناورها ، پروانه بهره برداری)  
116 مهدی همتی شهرستان  بوشهر صدور کارت موقت صیادی و منشی دفتر رئیس اداره  
117 علیرضا شوشتری نژاد شهرستان  بوشهر راننده  
  118 سهراب ملایی شهرستان  بوشهر بررسی و سرکشی مزارع میگو و آمار گیری از برداشت صید پرورشی سایت شیف  
119 محمد تقی بختیاری آزاد شهرستان  بوشهر مسئول بندر صیادی بندرگاه  
120 حسن جمالی شهرستان  بوشهر اجرای امورات صیادان (نقل و انتقال شناورها ، پروانه بهره برداری)  
121 اسکندر بوذرجمهری شهرستان  بوشهر صدور مجوز صید و عوارض بندری اسکله جلالی  
122 منوچهر زارعی شهرستان  بوشهر مسئول بندر صیادی جفره  
123 اسماعیل خسروانی شهرستان  بوشهر صدور مجوز و عوارض صید خارک  
124 عزت الله دشتی دوست شهرستان  بوشهر اخذ عوارض و تعرفه صید و تنخواه گردان  
125 محمد حطیم شهرستان  بوشهر مسئول بندر صیادی بوشهر  
126 سید محمد حسین فاطمی شهرستان  بوشهر آمارگیری  و کنترل کیفی صید کشتی ها در اسکله بوشهر  
127 ابراهیم مشایخ شهرستان  بوشهر مسئول بندر صیادی صلح آباد و صدور مجوز شناورهای جفره  
128 کرم رضا روشنی شهرستان  بوشهر صدورمجوز صید  و اخذ تعرفه صید از شناورهای شیفت  
129 عبدالرسول ضیا شهرستان  بوشهر صدورمجوز صید  و اخذ تعرفه صید از شناورهای شیفت  
130 احمد فقیه شهرستان  بوشهر کنترل کیفی شناورها در اسکله جفره  
131 اصغر ماهینی شهرستان  بوشهر صدور مجوز صید و اخذ عوارض و تعرفه صید در اسکله صلح آباد  
شیلات شهرستان تنگستان 132 حمید خلیلی تنگستان رئیس اداره شیلات شهرستان تنگستان  
133 محمد بهزادی تنگستان معاون اداره و تنخواه گردان تنگستان  
134 حیدر نمازی تنگستان امور اداری شیلات تنگستان  
135 حسین کارگزاری تنگستان دبیرخانه و بایگان شیلات تنگستان  
136 حسین زمانی تنگستان آمارگیری صید ازشناورها و اپراتور بیسیم  اسکله عامری  
137 عبدالله ارشاد تنگستان آمارگیری صید ازشناورها و اپراتور بیسیم اسکله عامری  
138 حسین فقیه تنگستان نگهبان  
             
مرکز فعالیت ردیف  نام و نام خانوادگی محل خدمت شغل  
 شیلات شهرستان تنگستان 139 احمد عمویی تنگستان مسئول بندر صیادی رستمی  
140 عبدالعزیز حاجی نژاد تنگستان صدور مجوز صید بندر رستمی ، آموزش صیادی  
141 سلمان محمدی تنگستان مسئول بندر صیادی عامری  
142 ماشاالله خلیلی تنگستان صدور مجوز صید بندر صیادی عامری  
143 آذرماه غلام پور تنگستان بررسی و سرکشی مزارع میگو و آمار گیری از برداشت صید پرورشی  
144 حسن پاک نژاد تنگستان مسئول آبزی پروری  شیلات تنگستان   
145 محمد بازیاری دلوار نظارت بر سایت های پرورشی در دلوار  
146 خضر سلیمانی دلوار صدور مجوز صید و اخذ تعرفه صید نمایندگی دلوار  
147 محمد کیومرث نژاد دشتی صدور مجوز صید و اخذ تعرفه صید نمایندگی لاور ساحلی  
بندر و شیلات شهرستان دیر 148 عقیل امینی دیر مدیر بندر و شیلات شهرستان دیر  
149 جلیل موجیان دیر امور اداری- مسئول امور ایثارگران  
150 موسی بلغار دیر معاون اداره- مسئول حراست  
151 رجب عبدالهی  دیر نگهبان  
152 عباس دوراهکی دیر نگهبان  
153 حسین بحرینی دیر تنخواه گردان و جمعدار اموال  
154 عبدالمجید امینی  دیر امور مالی و ذیحسابی  
  155 علی یوسفی دیر مسئول تکثیر و پرورش ، کارشناس بهداشت محیط  
156 بهنام سهرابی دیر مسئول بندر صیادی دیر ،رابط حقوقی، رابط روابط عمومی  
157 غلامحسن گنخکی دیر آمار صید و اخذ عوارض و تعرفه صید اسکله دیر  
158 احمد واعظ دیر صدور مجوز صید نمایندگبی بردخون  
شیلات شهرستان کنگان 159 علیرضا مکاریان کنگان سرپرست شیلات کنگان  
160 عبدالکریم فرجادفر کنگان امور حقوقی  
161 مرضیه قنبرپور کنگان مالی و تنخواه گردان  
162 ماشاالله شیخیانی کنگان مسئول امور شیلاتی - نقل و انتقال شناورها  
163 عبدالرضا ادیبی نسب کنگان صدور مجوز صید ودریافت تعرفه صید  
164 حسن یوسفی اصل کنگان امور اداری  
165 محمود مغدانی کنگان نگهبان  
  166 حسن دبیری کنگان مسئول بندر صیادی کنگان  
شیلات شهرستان عسلویه 167 محمدیزدانی عسلویه رئیس اداره شیلات عسلویه  
  168 سعید نصوری عسلویه صدور مجوز صید و مسئول بندر صیادی نخل تقی، بیمه شناورها  
169 شهرام اژدری عسلویه دریافت تعرفه صید وصدور مجوز صید ، نقل و انتقال شناورها  
             
مرکز فعالیت ردیف  نام و نام خانوادگی محل خدمت شغل   
شیلات شهرستان گناوه 170 مهدی ابراهیمی گناوه رئیس داره شیلات شهرستان گناوه  
171 حسن احمدی گناوه معاون اداره- امور صید و صیادی  
172 ماشاالله حسنی گناوه امور اداری  
173 جعفر فتوت گناوه رابط حراست، امور اداری  
174 اصغر اسماعیلی گناوه امور صید ( نقل و انتقال شناورها، بیمه صیادان، امورات مربوط به پروانه صید)  
175 محمد جوهری گناوه رابط روابط عمومی  
176 عبدالحسین دهقانی گناوه دبیرخانه و بایگانی   
177 رضا غلامی گناوه نگهبان   
178 علی مرادی گناوه امور مالی و تنخواه گردان - بیمه کارکنان  و ثبت آمار صید  
179 عبدالرضا کناری زاده گناوه نگهبان  
180 عبدالحسین دشتی گناوه نگهبان  
181 احمد فخری گناوه نگهبان   
  182 قربانعلی درویش نژاد گناوه مسئول بندر ماهیگیری گناوه ، صدور مجوز صید  
183 عبدالکریم شکیبی نسب گناوه مسئول بندر ماهیگیری ریگ  
184 فتاح ابراهیم زاده مطلق گناوه صدور مجوز صید و دریافت تعرفه صید بندر ماهیگیری ریگ  
185 غلامرضا سلیمان شعار گناوه مسئول بندر ماهیگیری جزیره شمالی  
186 عباس ترنجیده گناوه صدور مجوز صید و دریافت تعرفه صید بندر ماهیگیری جزیره شمالی    
187 اعظم مقیمی گناوه بررسی و سرکشی مزارع میگو و آمار گیری از برداشت صید پرورشی  
شیلات شهرستان دیلم 188 عباس تمیمی دیلم رئیس اداره شیلات دیلم  
189 مینا همت زاده دیلم امور اداری و دبیرخانه  
190 ابوالقاسم عبائیان دیلم مسئول آبزی پروری  شیلات دیلم  
191 سید جمال الدین موسوی دیلم امور صید ( نقل و انتقال شناورها، بیمه صیادان، امورات مربوط به پروانه صید)و امور حقوقی  
192 ابراهیم خواجه دیلم نگهبان   
193 عباس سراجی دیلم نگهبان   
  194 رسول منصوری دیلم مسئول بندر صیادی دیلم و صدور مجوز   
195 سید ابوالقاسم موسو.ی  دیلم صدور مجوز صید و دریافت تعرفه صیبندر ماهیگیری امام حسن  
 
برچسب ها:
پست های سازمانی

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]