امروز: يکشنبه 19 مرداد 1399

سال 1399

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 2009
بازدید دیروز: 4827
بازدید کل: 3666179

افراد آنلاین: 15

تاريخ انتشار: 11 فروردين 1399 - 08:30

راهبرد مشارکت

 

-       این اداره کل به منظور بهره برداری از پتانسیل‌ها، ذخایر و منابع شیلاتی موجود در استان در راستای نیل به اهداف توسعه پایدار و تأمین بخشی از پروتئین مورد نیاز جامعه، با هدف رفع موانع تولید و تسهیل مقدمات کسب و کار فعالین بخش، کلیه مقررات صادره خود اعم از بخشنامه ها ، آیین نامه ها ، دستورالعمل ها و ضوابط اجرایی و ...  و همچنین پیش نویس تصمیمات و برنامه ریزی های آتی خود را از طریق پورتال الکترونیک شیلات بوشهر در معرض مشارکت، نظر سنجی و نقد عموم بهره برداران و ذینفعان این حوزه قرار داده و پس از دریافت و تجزیه و تحلیل نظرات و انتقادات سازنده مردمی ، نسبت به انتـقال آنها به دستگاه های بالا دستی و همچنین اتخاذ تدابیر منطبق بر دیدگاههای منطقی و کارشناسانه اقـــدام می نماید .

-    کلیه شهروندان و بهره برداران می‌توانند درخواست‌ها، شکایات و پیشنهادات خود را از طریق سامانه‌ “پاسخگویی به شکایات” و بخش نظرات  که تحت همین عنوان در این پورتال قرار داده‌ شده است، ارسال و کد رهگیری دریافت نمایند. درخواست‌های واصله به‌صورت مکانیزه به واحدهای تخصصی ذیربط ارسال و پاسخ در اسرع وقت اعلام میگردد.

-     کاربران  می‌توانند از طریق بخش “ارتباط مستقیم با مدیر کل” که تحت همین عنوان در پورتال شیلات استان قرار دارد ، درخواستهای خود را مطرح نمایند.

-     کاربران می توانند از طریق منو “ارتباط با ما” / “اطلاعات تماس اداره کل”، شماره تلفن، پست الکترونیکی  و از این طریق با این اداره ارتباط برقرار نمايند.

برچسب ها:
راهبرد مشارکت

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]