امروز: يکشنبه 19 مرداد 1399

سال 1399

پیام سال
ارتباط با مدیر شکایت پیشنهادات

سامانه فیش حقوقی

فیش حقوقی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش کارکنان

هواشناسی

پیوندهای مفید

رهبری
رئیس جمهور
دولت
جهادکشاورزی
سازمان شیلات ایران
ایانا
تحقیقات
info fish
پژوهشکده میگوی کشور

آمار بازدید سایت

 

بازدید امروز: 2333
بازدید دیروز: 4827
بازدید کل: 3666503

افراد آنلاین: 17

تاريخ انتشار: 11 فروردين 1399 - 08:30

بیانیه سطح توافق خدمات

 

پورتال اداره کل شیلات استان بوشهر به منظور اطلاع رسانی و ارتباط با کاربران، بهره برداران، علاقه مندان بخش شیلات و ... طراحی شده و در دسترس عموم می باشد. در این پورتال مطالب و اطلاعات متنوعی در حوزه های مرتبط با شیلات استان ارائه می شود. این اداره کل قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از پورتال تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از خدمات پورتال می بایست تمامی شرایط و نکات اشاره شده را رعایت نمایند. این قوانین و مقررات عبارتند از:
-    پورتال اداره کل شیلات استان بوشهر دارای لینک هایی به تارنماهای دیگر می باشد. مطالب ارائه شده در تارنماهای لینک داده شده از این پورتال، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و این اداره هیچ مسئولیتی در قبال آنها بر عهده ندارد.
-    این اداره کل این حق را برای خود قائل شده که در هر زمان بتواند هر اطلاعاتی را که در مورد قوانین قابل اجرا در پورتال می باشد را اعلام نماید .
-    این پورتال امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات  را برای شما متقاضیان گرامی در قالب خدمات الکترونیکی فراهم نموده است.
-    در قسمت «ارتباط با مدیر کل» امکان ارسال پیام برای متقاضیان گرامی فراهم گردیده است .
-   به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی در قالبهای ایمیل ، پیامک و در صورت نیاز تماس ارائه گردد.
- در قسمت میز خدمت الکترونیکی خدمات قابل ارائه بصورت الکترونیکی قرار داده شده، برای دریافت این خدمات نیاز به مراجعه حضوری نمی‌باشد و نحوه گردش کار و مدارک مورد نیاز و مدت زمان ارائه خدمت و همچنین مسئول پاسخگوی خدمت معرفی شده است.
-    اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در این پورتال ممکن است شامل خطاهای گرافیکی و یا برنامه نویسی و ... باشد. قابل ذکر است این پورتال بصورت دوره ای بروز رسانی و ویرایش خواهد شد.
-    پورتال اداره کل شیلات استان مجهز به سیستم ثبت انتقادات و پیشنهادات می باشد. کاربران محترم می توانند از طریق بخش «انتقادات و پیشنهادات» نسبت به درج نقطه نظرات خود اقدام نمایند. در این قسمت شما میتوانید، به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، تماس برقرار نمایید.
-   به محض ثبت انتقاد یا پیشنهاد، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.
-     پورتال شیلات استان بوشهر بر مبنای پایداری زیر ساخت های ارتباطی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی،به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

-    زمان از دسترس خارج شدن این پورتال از قبل اطلاع رسانی خواهد شد.

-    تمامي تغييرات و بروز رساني هاي پورتال شیلات استان بدون از دسترس خارج شدن خواهد بود ولی درصورت نیاز از قبل اطلاع رسانی خواهد شد.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]